Волво Клуб - България

Full Version: Не ми духа топло (S40)!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте от вчера и аз съм горд притежател на Volvo S40 Smile

Имам следния проблем, не ми духа топло, а стрелката за температурата седи посредата. Единстрени като седя на място леко почва да духа.
И да ми кажете каде има ВИН декодер, че искам да разбера колко въздушни възглавници имам точно. Или греша че по вина може да се разбере :?
Мерси предварително на всички и ВЕСЕЛИ КОЛЕДНИ И НОВОГОДИшНИ ПРАЗНИЦИ
ВИН кода ти е написан на малкия и големия талон на колата като номер на шаси.
Виж го и го препиши тук.
YV1VS7113WF284099 дано не съм го преписал грешно Smile

А за топлото някой ще ми подскаже ли, че зима идва а ся са празници и няя сервизи:?
Първо за топлото- провери термостата, при мен не функционираше добре и при замяната му всичко си дойде на място.
За въздушните възглавници съм малко объркан - имаш странични възглавници на двете предни седалки (т.н. SIPS). Имаш на шофьорското и пасажерското място отпред. Има и по една във всяка от двете предни врати. Показвам ги на снимките по-долу:
Мерси много..

А за термостата държи постоянна температура посредата, това нормално ли е :?
И ако някой може да ми каже чрез VADIS как да вида коя лампа на таблото за какво служи. Че мн ми е сложна та зи програма :lol:
Виж си филтъра на климатика. Сигурно ти е за смяна
Ето ти за лампите
Благодаря ви много Smile
Извинявам се за "нахълтването" в темата на колегата :oops: ... може ли и на мен по VIN кода да ми кажете колко въздушни възглавници имам в колата. VIN-a е: YV1VW7313YF530387.
Благодаря предварително.
Pages: 1 2