Волво Клуб - България

Full Version: Искам да си купя S40 1.6 16V дайте мнение
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ако може нещо повече за колата като цяло 1997
от няколко дни имам в40 2.0 16в и сам много впе4атлен. единственото дето не ми харесва е видимото движение на стрелката на бензина в посока празно. ина4е возия- тварда , но много стегната и сигурна, пространство- бол, фарове- слаби, безопастност- голяма, поддражка - не толкова скъпа, колкото бих казал ,4е пове4ето маистори нямат необходимото оборудване за да обслуйват волво. Ако пита6 мен, ска4аи смело в кериза,колата е 6.Относно 1.6, мисля 4е двигателя е слаб за купето( 1360 кг, мисля 4е беше), 1.8 и 2.0 са по-добър избор. Разхода няма да ти е по нисък от по големите двигатели
Супер количка, имам V40 1.8 и е много доволна. Вземи си по-голям двигател от 1.6
Очаквах повече информация, преди да си закупя моето S40 1.6 16V. Вече го купих и сега ми предстои обслужване, ако можете дайте информаця за купуване на необходивите консумативи от къде и сервизи за смяната им във Пловдив
Здравей колега , не си сбъркал с покупката, ЧЕСТИТО със здраве и безаварийно да го караш.
Аз карам същия автомобил но 2002 година.Двигеля е много икономичен./По магистрала Тракия ми дава среден разход 5.3 литра на 100км средно.Градско 8-9 литра зависи в какво задръстване съм попаднал./Двигателя 1.6i е на Volvo ,1.8i
e на Renault.Скоростната кутия е на Renault на всички модели 1995 - 2003г.След 100 000км. понякога избива масло от семеринга на скоростната кутия затова е огледай добре и не се плаши това е бял кахър.Колата е много здрава.
За консумативи можеш да отидеш на разклона на пътя за с.Белащица и с.Брестник голяма бензиностанция от ляво след като минеш околовръстното.Сервиз ти препоръчвам АВТОСЕРВИЗ КИРЯКОВ - GSM 088 860 24 14 и тел. 032 / 69 42 67
Красимир Киряков управител.Дано да съм ти бил от полза.
kombi Wrote:Здравей колега , не си сбъркал с покупката, ЧЕСТИТО със здраве и безаварийно да го караш.
Аз карам същия автомобил но 2002 година.Двигеля е много икономичен./По магистрала Тракия ми дава среден разход 5.3 литра на 100км средно.Градско 8-9 литра зависи в какво задръстване съм попаднал./Двигателя 1.6i е на Volvo ,1.8i
e на Renault.Скоростната кутия е на Renault на всички модели 1995 - 2003г.След 100 000км. понякога избива масло от семеринга на скоростната кутия затова е огледай добре и не се плаши това е бял кахър.Колата е много здрава.
За консумативи можеш да отидеш на разклона на пътя за с.Белащица и с.Брестник голяма бензиностанция от ляво след като минеш околовръстното.Сервиз ти препоръчвам АВТОСЕРВИЗ КИРЯКОВ - GSM 088 860 24 14 и тел. 032 / 69 42 67
Красимир Киряков управител.Дано да съм ти бил от полза.

Само да допълня колегата, че двигателя 1,8 НЕ Е на Рено, а е на Волво. Дизеловия двигател 1,9 е на Рено, но е здрав и изпитан в много битки. Има двигател 1,8 на Мицубиши, но тове е една друга бира.
Колега IcEMaN,поздрави за добрия избор при покупката, със здраве и безаварийно да си я караш.
Благодаря ви за дадената информация и кажете ориентировъчни цени на консумативите.И от къде мога да намеря ръководсвто за колата на български.