Волво Клуб - България

Full Version: Волво XC 70 D5 163к.с. 2005г. АВТОМАТИК на части
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Zahariev Wrote:Здравей колега,
Това е списъка с чарколяците от който се интересувам:
- двата странични мигача;
- подлакътника за предните седалки;
- амортисьорчетата на предния капак;
- една пластмасова вложка около шофьорския колан - щраква в страничната конзола, там където излиза колана;
- корите от багажника ако не си ги изхвърлил - преди време се разбрахме на път да мина да ги взема, но все минавам пълен до горе;
Поздрави


Леле колега извинявай за късния отговор но:
-мигачи нямам
-подлакътник също,а и от десния волан е различен и няма да ти стане
-амортисьорчета утре ще проверя и ше ти кажа
-знам я пластмасовата вложка,но беше счупена и отиде в контейнера
-всички кори ги изхвърлих,защото ми пречеха
anmarinov Wrote:Дали са ти останали амортисьорчетата на петата врата?

Нямам ги колега.
derwin Wrote:Колега, да ти се намират тръбите към интеркулера?

Поздрави:
Радо

С теб се чухме по телефона колега.
Дали колегите които се интересуваха от огледалото за задно виждане са го взели?
От темета не можах да разбера.
Пак с малко закъснение отговарям но: След доста търсене излязоха двата задни и предния амортесьор за капаците цена 30лв. броя

За колегата с огледалото при мен е,на колегата на който го изпращах се оказа,че не е същото и ми го върна.

А това са част от останалите части,не са снимани маркучи,малко плафони и електронни възли и кутии,моторчета за ел. стъклата и др. дреболии.
Колега случайно да са ти останали тампони за двигателя трябва ми преден долу голям с вакум на снимките ги видях, моя е изглежда така[attachment=23343].
И другия е тампона на скоростната кутия [attachment=23342], на мен ми трябва за 2.5TDI след 2000 година незнам дали е същия. Ако ги имаш дай цена и евентуална номерата им, за да проверя дали са същите. Благодаря и поздрави.
Нямам ги тези тампони,даже си купувах от МП.
Челно стъкло 60лв. всичките десни странични по 50лв. и ляво на шофьорската врата 50лв.
интеркулер имаш ли?
Нямам...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12