Волво Клуб - България

Full Version: ТЪРСЯ ПРЕДЕН ФАР С МИГАЧ И КАПАК ЗА VOLVO V40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте!
Търся да закупя преден десен фар с мигач и преден капак за VOLVO V40, модел 2001 год., 1.9 TDI. За връзка 0886/595950 или <!-- e --><a href="mailto:julian81@abv.bg">julian81@abv.bg</a><!-- e -->
Колега малко си сбъркал мястото - пробвай в някой от тези подфоруми: Купува или Малко по-новите серии S/V/Cxx на Volvo. Успех!
[quote="ipdown"]Колега малко си сбъркал мястото - пробвай в някой от тези подфоруми: Купува или Малко по-новите серии S/V/Cxx на Volvo. Успех![/quot

БЛАГОДАРЯ ТИ, ЩЕ ГО КОРИГИРАМ!
още ли търсиш десен фар.Щом е 2001 трябжа да е hella-кристален-имам такъв.180лв
мигача нов е около 130лв
а капаците за този модел са рядкост ,но ако още те интересува мога да потърся
demeni33 Wrote:още ли търсиш десен фар.Щом е 2001 трябжа да е hella-кристален-имам такъв.180лв
мигача нов е около 130лв
а капаците за този модел са рядкост ,но ако още те интересува мога да потърся
кажи какъв фар ти трябва,мигач и капак ти трябжа имам фароже и мигачи черни и прозрачни и капаци с черната решетка ако о6те търсиш се обади 0895715005 0879003979 0888792555
Абе, Другари, колегата с фара отдавна вече се пренасочи към по-подходящо място, на което да отправи запитването си. Съветвам ви и вие да се насочите натам, просто някакси тези фарове, мигачи и други части, които предлагате, няма да паснат съвсем точно на Волво 940 или 960
Moxy,предполагам че не е проблем когато колега има проблем да му се помогне,без значение какво кара той.Аз лично имам 740-2.3,760-2.8,940-2.3,945-полар-2т.В40-1.9сом.,S80-2.4 а смятам и скоро време да се кача на ХС90,Всичките ми автомабили са в добро състояние а и имам някои части за тях та тъка че когато колега има нужда от нещо мога да му го предложа.Специално за тези фарове има доста голям проблем с намирането(преди около 20 дена ми се наложи да търся ляв,но не намерих на прилична цена и ми се наложи да си купя двата нови)защото до колкото аз знам-са на Hella,а в каталога им не се предлагат.Мисля че тук не става въпрос дали някой е объркал мястото ,а да се помогне
Напълно съм съгласен с теб. Проблемът е, че и аз и ти, сега само си чешем езиците и пълним форума с ненужна информация. Колегата jaxi81, още по-горе беше написал, че се е объркал и е преместил запитването си в по-подходяш раздел, където има по-голяма вероятност някой да му помогне. Ето ти link http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...356#p76356, напиши му там, че имаш фар, като за него, надявам се да го прочете и да успеете да свършите работа. Просто тук, jaxi81 едва ли ще провери за отговор.
Премествам темата в нужния под-форум.