Волво Клуб - България

Full Version: погнете колеги! свети ми една лоша лампа!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Светна ми ето тази лампа на таблото /"!" питанка в кръг и скоби /
Поразрових се и изнамерих, че е за ниско ниво на спирачна течност- уви не е там проблема! Sad
Пише, че може да има проблем при разпределянето на спирачното усилие към колелата-/EBD/
Пишете сериозно ли е и дали мога да я придвижа да сервиз поне!
Сори за невежеството! :oops: благодаря предварително.
Виж тук:

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=7373&start=0&st=0&sk=t&sd=a&hilit=%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B0">viewtopic.php?f=8&t=7373&start=0&st=0&sk=t&sd=a&hilit=%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B0</a><!-- l -->

Ако работи спирачката, вероятно няма да имаш проблеми с придвижването. Но внимавай - че гледай какъв силен сняг трупа, дали да не избереш по-подходящ ден?
graf_bezuhoff Wrote:Виж тук:

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=7373&start=0&st=0&sk=t&sd=a&hilit=%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B0">viewtopic.php?f=8&t=7373&start=0&st=0&sk=t&sd=a&hilit=%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B0</a><!-- l -->

Ако работи спирачката, вероятно няма да имаш проблеми с придвижването. Но внимавай - че гледай какъв силен сняг трупа, дали да не избереш по-подходящ ден?
Благодаря графе сигурно са заминали накладките. Бягам до магазина!
То не е лошо да смениш накладките,ама ако не са съвсем износени долей само малко спирачна течност и си готов.И на мен ми святкаха по едно време и така реших проблема.Малко след това обаче смених и пълен комплект накладки и промих системата,че работата беше зле.И да знаеш че задните се сменят кофти
shopa Wrote:Светна ми ето тази лампа на таблото /"!" питанка в кръг и скоби /
Поразрових се и изнамерих, че е за ниско ниво на спирачна течност- уви не е там проблема! Sad
Пише, че може да има проблем при разпределянето на спирачното усилие към колелата-/EBD/
Пишете сериозно ли е и дали мога да я придвижа да сервиз поне!
Сори за невежеството! :oops: благодаря предварително.
Благодарско и на "яшо"
Проблема е решен!
Оказа се ниско ниво на спирачната течност :oops:, но поради факта, че същата течност постъпва към съединителя, а нивото за него трябва да се поддържа по-високо, свети лампа "внимание"/да не потъне педала на съединителя/ и да останеш на някое кръстовище.