Волво Клуб - България

Full Version: Скърца и ми писна вече...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
S80 1999г.

От няколко дни ми скърца капака на жабката при движение по павета или други неравности.
Като го отворя и затворя спира за малко и пак започва... Извадих цялото налично съдържание в жабката и пак продължава.
Някой да е имал такъв проблем? :roll:
Предполагам трябва да се регулира механизъма на бравичката, да прибира по добре капака. Но все пак да попитам преди да пипам. :mrgreen:
Той самия механизъм нагласяне няма ,
трябва да се прибере тази желязната
планка на която заключва жабката :wink:
ДОКО Wrote:Той самия механизъм нагласяне няма ,
трябва да се прибере тази желязната
планка на която заключва жабката :wink:



Ясно.
Мерси. 8)
Провери има ли от вътрешната страна на капака едни гуменни тампончета, които служат за уплътняване на луфта след затваряне (поне аз имам такива на жабката). Може да са износени или изпаднали.
Ако няма тампончетата мога да ти дам една лента колега и да сложиш по краищата,аз вкъщи един прозорец уплатних с него няма мърдане,иначе го използват за оплатняване на ЕЛ. табла от фирмата RITTAL
Здравейте,аз съм нов във форума, но имах същия проблем който се оправи само с реглаж на бравичката. Ама преди това така ме изнервира че карах с отворена жабка и от яд я фрасна та потроших ограничителя. Нерви! А това явно е проблем на S80 от тези години и моето е от 2000 г.