Волво Клуб - България

Full Version: Да благодарим на Хамлет. Или малко за новата галерия
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Искам да изкажа специални благодарности на собственика и Администратора на сайта,за положените усилия за създаване на новата Галерия.

ето и линк към нея

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum.work/gallery2.php">gallery2.php</a><!-- l -->

И да я ползвате със най-голямо удоволствие.
:ctf: :ctf2:
Евала ... и от мен поздравления на Хамлет за галерията... :occasion5:
Да ни е честита!
Геларията е ON!!!Yes! :wav: за админите!
Ееее браво на админа , въпреки че доста почакахме :oops:
Както казах на Мевдо и Кангалов:
" Няма невъзможни неща ,всичко е въпрос на време и желание Big Grin "
Да ни е честита новата (да сложите и старата ) ГАЛЕРИЯ \Big Grin/ =D> :thumbright:
Благодарим :notworthy: :notworthy: :hiding:
Благодарности на Хамлет и от мен. Нека галерията да се пълни с качествен "материал" Big Grin Big Grin Big Grin .......виждам, че това вече е започнало да се случва Big Grin :wink: Big Grin
Само да вмъкна нещо.
Всеки може да има собствена галерия от линка горе в дясно "Вашия Албум". Има албум "Срещи" който е ясно за какво е предназначен. Модераторите имат права да създават вътре подалбуми за всяка среща и ще помоля снимките да се качват по предназначение в съответните подкатегории, а не както колегата Здравко_850 в момента е пустнал една картинка в главната(нормално като не знае човек), засега нека стои там снимката.
Подалбуми се създават чрез използването на линка в дясно "Sidebar" и се появява меню за добавяне на албум, както и за "Добавяне на елемент"-качване ан снимки. Това за сега ако има въпроси пишете ще се опитам да обясня допълнително
супер :!: е :wav:
Супер е галерията, благодарности Smile
Галерията ме кефи много! С лекотата на добавяне на снимки, с възможността лесно да се правят подгалерии. С визуализацията на снимките после.

Но... се боя, че скоро ще стане съвсем хаотична. Има ли възможност да се направят основни категории, напр. срещи, лични галерии и др. За да изпъкнат. Защото сега темата за срещите се губи измежду моя гол тумбак, красивата Вили и Рони Чаровния.
Само питам.