Волво Клуб - България

Full Version: ДА РЕШИМ ПРОБЛЕМИТЕ С НАВИГАЦЯТА
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Скъпи съфорумци, след дъъъъъълллгооооо и неуспешно търсене по форуми и торенти, измислих система как да си решим проблемите с картите за навигационната система на Волво Smile
примерно, всички които имаме S60 и моделите за които стават картата , събираме парички.. и купуваме дискчето Smile
Не знам на каква цена ще е, но ако се съберем няма да е проблем, а после някой ако го поиска -черпи по 1 биричка, презаписва го и готово. Smile
Чакам ентусиасти, че иначе за какво са ни тези навигации Big Grin


UPDATE 09.04.2011г. от s0me0ne:
Да допиша само един линк, тъй като проблема е актуален:

Фабрична навигация, AUX, TV тунер, GSM и всичко за тях
Всичко е много хубаво измислено, а замислил ли си се дали ще може да се презаписва. Може да има защити и тем подобни глупости.
няма невъзможни работи за кракване Big Grin
или поне така се надявам :roll:
Че то има ли карта за Бг. за Волво навигацийте ?
има,но не си залужава струва към 600 левчета и има само София(незнам колко подробно) ,магистралите и по големите градове GARMIN NUVI му е маиката
абе да питам....... аз мога ли да махна отзад устройството, и да сложа примерно Гармин? и да си ползвам оригиналното дисплейче ?
Не знам при другите как е, ама аз имам и на волана копче за навигацията и дистанционно, дали въобще може да се съвмести нещо към вградения дисплей?
Ако някои иска даже може да доразвие това питане като основна тема Big Grin
Абе и аз имам навигация и си е направо безмислена без карта. Някаква възможност има ли да се гледа телевизия и ДВД?
ами аз гледах във вадиса пиновете на буксата има си + - и пин за сигнал но несам пробвал,според мен технически е възможно.много неми се и занимава,защото дори и да подкарам филм как ще решим проблема с вибрациите ,които ще скапят всяко CD имам и мобилен мултимеден хард диск,но сигорно също няма да изтрае
м колега стига така, вибрациите не са толкова много, освен ако не караш изключително и само на павета. Добре ще е да може да се ползва двд-то за четене на музикални дискове, защото CD-то не чете мп3 и ми е малко кофти. Бе ако някаква възможност да се ползва тази навигация и за друго... споделяйте.
iv4ou Wrote:м колега стига така, вибрациите не са толкова много, освен ако не караш изключително и само на павета. Добре ще е да може да се ползва двд-то за четене на музикални дискове, защото CD-то не чете мп3 и ми е малко кофти. Бе ако някаква възможност да се ползва тази навигация и за друго... споделяйте.

Ами търсих из нета ,но не намерих нищо,и повярваими вибрациите ще са ужасно много като се има предвид състоянието на родните патечки,обикновено ЦД от комп и харддиск не издържат,можеби с тв тунер ще стане да гледаш
Pages: 1 2