Волво Клуб - България

Full Version: Каране без дебитомер ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Дебитомера ми е прецакан, какво ще стане ако карам с изключен дебитомер V40 turbo
yerdnaxxx Wrote:Дебитомера ми е прецакан, какво ще стане ако карам с изключен дебитомер V40 turbo
Няма да върви, а ако питаш дали ще има последствия някакви за колата - не се притеснявай.
като гледам при мене няма разлика дали ще е откачен или не - върви и прекъсва по по същия начин
yerdnaxxx Wrote:като гледам при мене няма разлика дали ще е откачен или не - върви и прекъсва по по същия начин
A защо си решил че е дебитомера :?: :?: :?: И сигурен ли си че откачаш дебитомера :?: :?: :?:
yerdnaxxx Wrote:като гледам при мене няма разлика дали ще е откачен или не - върви и прекъсва по по същия начин
Нормално е да ти работи по един и същи начин щом не работи.Ако си сигорен в това.
Колата ми прекъсва коато си иска без да съм го изклчювам, като подавам гас и очва да се дави на моменти.
Пробвах да го излюча зада видя дали има разлика , май няма. Смехин кабели , свещи бобини проблема си остава.
Дали е от дебитомера, той май е доста скъм за модела?
някои сблъсквал ли се е с ткъв проблем
не съм сигурен, но мисля, че функцията на дебитомера е да подаде на компютъра информация колко въздух е преминал през въздушния филтър, за да знае ъгъла, на който да отвори дроселовата клапа - виж я нея, тя е проблем за марката и струва скъпо, мойта последно като я гледах се беше позацапала, може да опира клапата в мръсотия и по-трудно да отваря в дадения момент