Волво Клуб - България

Full Version: Багажник
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги,блокира ми централното заключване на багажника.Копчето потъна и няма сила която да го отвори.Ни с ключ,ни с дистанцията.Някаква идея какво да правя?
nikpenkov Wrote:Колеги,блокира ми централното заключване на багажника.Копчето потъна и няма сила която да го отвори.Ни с ключ,ни с дистанцията.Някаква идея какво да правя?
С мой приятел се случи същото и си викна ключар... :?
nikpenkov Wrote:Колеги,блокира ми централното заключване на багажника.Копчето потъна и няма сила която да го отвори.Ни с ключ,ни с дистанцията.Някаква идея какво да правя?
От личен опит мога да споделя, че пружината която връща копчето в нормално положение прави някакви номера.Като свалиш кората на 5-та врата всичко се вижда.Има много калпави пластмасови джаджи и лостови системи, които с времето се износват.Моят проблем го реших с залепване на една от пластмасовите дреболийки, която се беше счупила и за сега няма проблеми. Внимавай с свалянето на кората, че е с много чупливи копчета, а и осветлението на багажното отделение се командва от ключалката!
:oops: Оопс: Сори не прочетох, че не можеш да отвориш багажника! Явно патрона се е скапал!
Благодаря за мнението колеги.Shopa е много печен и знае.Абсолютно прав си че са пластмасови джаджи,но при мен се прецака машинката която затваря.А за пластмасовите щифтове си още по-прав.Изпочупих ги половината докато се усетя че вътрешното се развива и излизат съвсем леко.И безаварийно!!!