Волво Клуб - България

Full Version: Моля за съвет
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
npackoBko Wrote:
ico850 Wrote:С чукче почукай по болтовете ама внимателно за да не се окаже, че после ключа не влиза :roll: :roll: :roll:

Тва да не е във връзка с евентуална ръжда по болтовете?!? Или имаш други основания да даваш тоя съвет ?!?
От опит знам, че болт навит в алуминии без да се натърти с чук рядко се развива причината че болтовете залепват в алуминия - чукай без да се притесняваш Big Grin Big Grin Big Grin
Значи имах работа в сервиз и им казах да сменят и термостата. Двата болта не се оказаха в моите способности - не опитах с чук, защото не посмях - все пак сигурното си е най-добре. Благодаря на всички за съветите и помощта, която ми дадоха
milenmetodi Wrote:Значи имах работа в сервиз и им казах да сменят и термостата. Двата болта не се оказаха в моите способности - не опитах с чук, защото не посмях - все пак сигурното си е най-добре. Благодаря на всички за съветите и помощта, която ми дадоха

Е, в крайна сметка е важен крайния резултат Big Grin
Pages: 1 2