Волво Клуб - България

Full Version: Кой стои зад никнейма ?!?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Здравейте колеги. Имената, които стоят зад никнейма на всеки ги има в молбите за приемане във "Волво клуб България", но те не са общодостъпни и затова пускама тази тема във форума. Нека всеки който има желание да напише истинските си имена и града откъдето е. Правя първата стъпка:
100Y0 - Стойо Стоев - Казанлък

П.П. Който смята, че му се нарушават правата и иска да си остане анонимен, просто да не пише в темата и готово Big Grin

Поздрави на всички.
Rostislav850 - Ростислав Русчев - София
Като идея не е зле - но мисля че няма да е ефективно или просто ще е неработещо да се отваря отделна тема за това - по скоро някаква таблица или нещо такова в основния форум :roll:
Kangalov=Кангалов.... Big Grin
lambi293=Румен Христов-РУСЕ
Емили+я Tongue
raceteam-Светлозар Гетов (на кратко Заро или Зарко) София Младост 3 :wink:
ICO850 - Христо Парасарев, родом от Ивайловград, настоящо местоположение Варна Big Grin Big Grin Big Grin
NASKO1973
bell Wrote:Като идея не е зле - но мисля че няма да е ефективно или просто ще е неработещо да се отваря отделна тема за това - по скоро някаква таблица или нещо такова в основния форум :roll:

Идеята за таблицата и на мен ми мина през ума, но ми се видя по-трудно реализуема. Иначе като прегледност и бързина в намирането на име на колега табличната форма е по-добра. Ще видим, може и таблица да се направи.
Засега е само тази тема и виждам, че има интерес от страна на колегите. Все пак не се познаваме всички и е доста конфузно, като се обръщаме към някого/например по телефона/ с никнейма. Това е мое лично мнение.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17