Волво Клуб - България

Full Version: Volvo S80 превод на съобщение
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Здравейте.
Интересува ме съобщението "baule aperto" какво означава.
Търся от 3 часа и не мога да открия превода му.
Много ще съм ви благодарен ако някой ми помогне.
Волвоте е с80 д5 двигател 2003година.
gafcata Wrote:Здравейте.
Интересува ме съобщението "baule aperto" какво означава.
Търся от 3 часа и не мога да открия превода му.
Много ще съм ви благодарен ако някой ми помогне.
Волвоте е с80 д5 двигател 2003година.

Отворен багажник!
tronixxx Wrote:Отворен багажник!


Така е.
:weedman: :weedman: :weedman:
Аз на моето за какво му смених езика...
ама вече яко са дигнали цената на софтуера дето е за езика Smile
ще споделите ли цената за смяна на езика т.е. софтуера ...
ще споделите ли цената за смяна на езика т.е. софтуера ...
gafcata Wrote:ще споделите ли цената за смяна на езика т.е. софтуера ...

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=7740" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=7740</a><!-- l --> ето малко инфо...
За да не отварям нова тема,ще задам и аз въпроса си за едно съобщениице в тази.Колата е с60,излиза следното след подаване на контакт-scandeza tagliando!В гугъла го преведох като педупреждение за изтичане крайният срок на някъкъв купон??? Някои има ли идея за какво иде реч,след запалване на колата съобщението изчезва....
Wingman Wrote:За да не отварям нова тема,ще задам и аз въпроса си за едно съобщениице в тази.Колата е с60,излиза следното след подаване на контакт-scandeza tagliando!В гугъла го преведох като педупреждение за изтичане крайният срок на някъкъв купон??? Някои има ли идея за какво иде реч,след запалване на колата съобщението изчезва....
Наближава време за технически преглед! Не знам обаче дали нещо трябва да сменяш или е просто контролен...В Италия го изискват за новите коли като условие за гаранцията... Big Grin ти си знаеш какво кога си сменял и има ли нужда да сменяш нещо сега...
Pages: 1 2 3 4