Волво Клуб - България

Full Version: ЕДИН ВЪПРОС ЗА 460 ТДИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
може ли някой да ми каже защо"авт.смукач"обогатителя не ми работи 460 тди???
Колега, извинявай, ама ако зададеш същия въпрос на някоя врачка да ти хвърли боб, може и да получиш отговор Big Grin Big Grin Big Grin
А сега сериозно - кажи симптомите, дай малко инфо, така едва ли някой ще ти отговори нещо.....
radnev1965 Wrote:Колега, извинявай, ама ако зададеш същия въпрос на някоя врачка да ти хвърли боб, може и да получиш отговор Big Grin Big Grin Big Grin
А сега сериозно - кажи симптомите, дай малко инфо, така едва ли някой ще ти отговори нещо.....
значи преди когато беше наред сутрин като запаля държеше някъде 1200/1300 оборота докато загрее малко около 2 / 3 мин. и се виждаше как жилото е изпънато и след това се отпуска и всичко е о.к. А сега като запаля на петата секунда жилото отпуска и започва едно голямо тресене и пушене работи на 600 оборота и не мога да потегля веднага защото губи мощност може би.КАЗАХА ми че може да е от дебитометъра.Търсих го около въздушния филтър но не го намерих точно къде е.До турбото ли се намира?

BOCK GT1

Има един човек в клуба, който може да ти помогне на 100%. И е в София.
Не че няма други де - Мевдо, ние,...

Търси galin dizela!
Телефона на Гальо е 0888 93 05 94.
Успех.
BOCK GT1 Wrote:Има един човек в клуба, който може да ти помогне на 100%. И е в София.
Не че няма други де - Мевдо, ние,...

Търси galin dizela!
Телефона на Гальо е 0888 93 05 94.
Успех.
БЛАГОДАРЯ колега