Волво Клуб - България

Full Version: ПРЕКЪСВАНЕ V40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здрасти, ако е възможно да питам нещо, имам Volvo V40 Turbo 98 година 160 кс с газов инжецион. От 3 месеца има някакъв много странен проблем.Колата прекъсва когато си иска-
като подавам газ почва да се дави , недига обороти, все едно педала е откачен, тресе.Прави го
на газ и на бензин. Смених девете бобини, двата кабела, нови свещи - няма ефект. Когато измия колата прекъсването се появява. Крах е на диагностика , но ми казват, че няма грешки и немогат да я оправят. Може да е от някой датчик. Гледам заради газовия инцекцион са сложили устройство за компенсиране на налягането а датчика за атмосферното налягане е смеен.Дебитомера е замерен и дава правлени напрежения.Дроселовата клапа не съм я проверявал. Някакви други насоки и датчици.Появава се и изчезва проблема когато си иска. Какво да правя , къде да я закрам ????? Мерси .
Стига само сте чели дайте и мнение !!!
Как да ти дам мнение като ти имаш наи-гадния проблем които ту го има ту го няма може да е всичко като започнеш от лоша маса и стигнеш до каквото се сетиш.!
а така и това е нещо
На предишната ми кола се беше получило така и се оказа устройството което поддържа ниските обороти (пусково моторче май го нарекоха) та имах същите симптоми като теб, прекъсване и не можеше да се изфорсира се едно работеше на 3 цилиндъра...Оборотите постоянно се меняха от 500 до 1500 Big Grin Не знам дали има нещо общо с твоята машина но симптомите са същите пък и настояваш за мнения... Smile
Мерси, като я оправя ще напиша какво е да се знае