Волво Клуб - България

Full Version: Среща Казанлък 08.02.2009
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Имам удоволствието и честта да ви поканя на поредната среща в Казанлък на 08.02. неделя от 12:00 часа на паркинга зад Универсалния магазин. Smile Smile
Очакваме колеги от цялата страна и най-вече от Зарата Big Grin Big Grin Big Grin
Като намръзнем на паркинга ще се приберем в една уютна кръчма да си довършим лафа.
ЗАПОВЯДАЙТЕ !!!
Ще бъда на линия за срещата :wink: Big Grin
За да сме солидарни с нашите приятели от Казанлък този месец срещата на Старзагорската група ще се проведе при тях.Нека всички да отидем на гости и направим един Волво празник в градът на Розата.Нашата група предлагам да се събере в 11.00 пред ст.Берое откъдето по късно заедно да тръгнем към Казанлък.Надявам се да направим хубава колона.
Предвид поскъпването на горивата и Световната Финансова Криза ( то у нас друго не е и било ) аз ще бъда с ролкови кънки. С ABS и бордови компютър!
Ок,Зелен. Ще гледам да дойда в 11 ч.на стадиона.
И после да заформим колонка за Казанлък.
i az sam na liniq mom4eta Tongue
хмм Confusedcratch: ша я видим тая работа
И Аз ще застана ,като един локомотив пред Вас...
Kangalov Wrote:И Аз ще застана ,като един локомотив пред Вас...

Eeeeee, откога чакам да дойдеш......почти изгорих дървата :wink: Big Grin
100Y0 Wrote:
Kangalov Wrote:И Аз ще застана ,като един локомотив пред Вас...

Eeeeee, откога чакам да дойдеш......почти изгорих дървата :wink: Big Grin

Е ако е за адета,ще отсечем сливата на двора и ще и отдадем подобаващата почест във огнището ... Big Grin Big Grin Big Grin
Pages: 1 2 3 4