Волво Клуб - България

Full Version: volvo 460
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
колеги, удава ми се да купя 460 96г за 400лв. но със горял двигател. имам 440 92г и си мисля да прехвърля мотора и кабелите на 460-та. Дайте съвет плс. А и едно питане: каква е разликата в обикновените и бодигарда?
dilian Wrote:колеги, удава ми се да купя 460 96г за 400лв. но със горял двигател. имам 440 92г и си мисля да прехвърля мотора и кабелите на 460-та. Дайте съвет плс. А и едно питане: каква е разликата в обикновените и бодигарда?
Бодигарда е фейслифт-а на 460,а колкото до това за прехвърлянете на двигате незнам дали ще стане,но и да става това си е много много работа за нищо :wink:
Колега, аз съм прехвърлял двигател от Volvo343-бензин на Volvo340-дизел. Става без проблеми, наложи се само да прехвърля и предната греда, защото точките на укрепване на дизеловия двигател бяха по различни.
За това съвета ми е да огледаш местата на тампоните на различните двигатели, и ако съвпадат действай. Ако не то виж дали елемента който се разминава няма да може да се смени с този от твойта кола.
Само да попитам за причината за смяната? За 3-те години разлика на купето ли става въпрос или нещо друго?
причината е, че старото купе малко поръждяса а другото е много по запазено.
Няма страшно, и другото ще ръждяса 8)
kokok0 Wrote:Няма страшно, и другото ще ръждяса 8)

моето не ръждясва,щото не му остава време!