Волво Клуб - България

Full Version: dino boost
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги знаете ли как да монтирам това;[attachment=6987][attachment=6986][attachment=6985]
Ами то е написано, дърпаш сигнал от двете ламбда сонди(сините), черното и червеното са минуса и плуса на колата(акумулатора), виолетовото горе е за сигнала за стартера който се подава(мисля, можа и да е за приемането) от компа(�������������������������������������ЕКУТО) а долния лилав е за сигнала от температурния датчин за входящия въздух.

Това ли те интересува или как по-точно да намериш точните жици ли?
точно жиците ме интересуват и иат сензора
ами жиците трябва да се проследят, само ламбда сондите варират като варианти от 2 до 6 жилни, трябва да се проследи кое каква информация носи.
а какво е това нещо за какво служи?!?!?
Като го гледам, май е да смущава работата на мотора...а именно да дава грешна информация за температурата на въздуха и за кислорода в изгорелите газове. Идеята май е ЕЦУ то да пуска повече гориво. Ако греша ме поправете. Иначе датчика за температурата на въздуха е някъде по смукателния тръбопровод между филтъра и дроселната клапа.