Волво Клуб - България

Full Version: СРЕЩА ПЛОВДИВ-15.02.2009
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
След Варненско-Бургаско-Старозагорско-Казанлъшките срещи, дойде време да се видим и в Пловдив Big Grin
Неделя, 15ти февруари от 13ч е традиционното ми предложение, за сега се колебая между "Каменград" и "Пикник".
Довечера ще проверя тяхните възможности да ни приемат, а Вие изразете своите мераци (за местото) ;-)
Не се съмнявам в ПП (Постоянното Присъствие), ще се радвам и позабравили ни симпатизанти да наминат.
В сряда по обед окончателно ще съм обявил местото на срещата Big Grin
Веско, предполагам че този камък е предназначен за моята градина. Confusedhock: Наистина не сме се виждали доста време, за което много съжалявам, но се случиха някои непредвидени неща. Като се видим ще говорим повече. За неделя за сега всичко е ОК.
аз като член на ПП потвърждавам присъствие
и Веско да знаеш че нямам никакви притесций относно мястото
нали знаеш че важна е групата а не мястото
поздрави и до неделя
А как мислите - дали всички хотели ще са претъпкани за свети Валентин?
Или някоя и друга софийска двойка ще успеят да се присламчат още от събота?
graf_bezuhoff Wrote:А как мислите - дали всички хотели ще са претъпкани за свети Валентин?
Или някоя и друга софийска двойка ще успеят да се присламчат още от събота?


Графе, "някоя и друга" може да се тълкува от 1 до безкрайност Big Grin
Ако си по-конкретен и съобщиш това час по-скоро , може и да се намери нещо :-)
Инак ресторант "Каменград" ни очаква след като се съберем на паркинга им в 13ч Big Grin
Ми то аз тва го писах, ако ние сме някоята двойка, то и някоя друга като прочете това, да вземе да реши и тя да дойде.
Но си трайкат...
Инак как ви се струва да направим едно графско посещение на кралската особа и компания?
Сега сериозно, ако имаш предвид някой подходящ хотел, чукни на лични, да хвана да въртя телефони...
graf_bezuhoff Wrote:Ми то аз тва го писах, ако ние сме някоята двойка, то и някоя друга като прочете това, да вземе да реши и тя да дойде.
Но си трайкат...
Инак как ви се струва да направим едно графско посещение на кралската особа и компания?
Сега сериозно, ако имаш предвид някой подходящ хотел, чукни на лични, да хвана да въртя телефони...


Скъпи Графе и Графиньо,и Аз знам някои потайни ГРАФСКИ хотелчета .В предвид Вашата визита,ще резервирам достойно място и ще се радвам,да споделя Вашето съботно присъствие. Цената ще е повече от достъпна,многократно е проверено .
Жив да си ми, хер Кангалов!
Срещата ни в ПЛОВДИВ е в неделя 15ти февруари на паркинга на ресторант "КАМЕНГРАД" от 13ч.Имаме запазена маса в ресторанта разбира се.Който желае и има възможност - да заповяда Big Grin
Да изядем по една кълцаница викам аз.
Pages: 1 2 3 4