Волво Клуб - България

Full Version: Някой да поясни какво означават
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
грешките, които ми дава тестера. Имам предвид някой имал ли е такъв проблем и ако да, къде го е отстранил.
Първата:
4-4-4 No power supply to valves in hydraulic unit
Това си нямам на идея какво трябва да значи при положение, че нямам проблем с абс-а. Много добре чувам как работи. Но пък грешката излиза всеки път колкото и да чистя паметта.
Втората:
1-2-7 SRS lamp: open circuit or short-circuit
Ей това въобще не ми е ясно.
Ако някой може да даде пояснения ще съм много щастлив. Че и някакви странни утечки на ток ме тормозят напоследък, но ту ги има, ту всичко си е ок.
ghoust Wrote:грешките, които ми дава тестера. Имам предвид някой имал ли е такъв проблем и ако да, къде го е отстранил.
Първата:
4-4-4 No power supply to valves in hydraulic unit
Това си нямам на идея какво трябва да значи при положение, че нямам проблем с абс-а. Много добре чувам как работи. Но пък грешката излиза всеки път колкото и да чистя паметта.
Втората:
1-2-7 SRS lamp: open circuit or short-circuit
Ей това въобще не ми е ясно.
Ако някой може да даде пояснения ще съм много щастлив. Че и някакви странни утечки на ток ме тормозят напоследък, но ту ги има, ту всичко си е ок.

SRS - Airbag
СРС знам че е въздушната възглавница. Имах предвид че алармата не ми звучи ясно. Някаква верига дава на късо ли, или не е затворена. И къде по-точно???