Волво Клуб - България

Full Version: Проблем бу4ене на лагер
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Докато карам и понякой път запо4ва да вие лагера на предната лява гума. Ту вие ту не вие . По някой път по слабо вие.

И се 4удя как да му сложа грес, изобсто може ли да се сложи. Имам някво 4уство 4е ако му сложа малко и ще се пооправи.
по добре си го смени изкарваш стария и тръгваш по местата където продават лагери. Слагай руски или български ште ти излезе към 20 лв
Дано да не се окаже деференциала. Нещо немога да разбера откъде е шума. Защото по някое време става адски силен и се 4ува от си4ки страни.
Дано да не се окаже деференциала. Нещо немога да разбера откъде е шума. Защото по някое време става адски силен и се 4ува от си4ки страни.
Натисни леко педала на спирачката докато си на скорост. Чуй.
Изчезне ли звука е добре.
Натисни леко педала на спирачката докато си на скорост. Чуй.
Изчезне ли звука е добре.
ако е лагера вдигни гимата във въздуха и я разклати ако е разбит ще хлопа .
Дали е 4ак толкова разбит 4е гумата да тресе 4ак. сигурен съм 4е е лагера защото отпред се 4ува звука.

И като по4не да вие пове4е ми вибрира жабката между седалките това ме подлъгва, защото не е добре закрепена.

Според мене е малко разбит и мисля да му сложа грес докато намеря нов. Оба4е ако трябва да разглобя вси4ко за един грес по добре да го сменя направо.
Направо го сменяй, няма какво да си играеш да разглобяваш два пъти главината. А щом ти вибрира и жабката, значи лагерът е разбит, греста няма да го спаси.
Във Вадис мога ли да разбера какъв е лагера.
Pages: 1 2 3