Волво Клуб - България

Full Version: Маркетингова стратегия на Мото Пфое - Волво
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, в универиситета имаме за задача да правим анализ на маркетинговата стратегия на някоя голяма фирма или предприятие, аз реших да правя за Мото Пфое и по конкретно Волво Smile Smile 8) , само че имам голям проблем с нужната информация, като всякакви реклами (билбордове, тв клипове, вестници, промоции) и прадажби( за отделните модели и години), така че ако можете помагайте, страшно ще съм благодарен Smile .
във <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.vbox7.com" onclick="window.open(this.href);return false;">www.vbox7.com</a><!-- w --> напиши във търсачката по потребител lanhol и там имам рекламни клипове на волво.За други въпроси можеш да ми пишеш и на скайп mario_bankya можеби ще съм ти полезен
Фирма �����������Идалго�/Hidalgo/,����� която е продуцент на "рекордите на Гинес" с водещ Краси Ванков по БиТиВи имаха договор за реклама на Волво.Намираха се някъде в Лозенец около резиденцията.Пускай търсачката и ще свършиш работа.....