Волво Клуб - България

Full Version: проблем при паленето
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здравейте.
отскоро ми се появи следния проблем.колата е ВОЛВО 460 1,7турбо 92г.
значи понеже вече не я карам много често(карам служебна),и като престои 3-4 дена без да я карам ми прави следното:
значи паля колата без проблем от първият път,работи около 20 минути на празен ход и като реша да тръгна гасне,и повече неиска да запали.върти само стартера двигателя изобщо неиска.после като ме дръпнат пали буквално на втория метър.това го прави само когато не съм я каралняколко дена,иначе няма проблеми.
още със самото фурсиране и гасне и дотам.
немога да си обясня на какво се дължи,защото винаги преди това пали и после гасне и край
помогнете на някой случвало ли му се е подобно нещо
благодаря
най интерсното е че сега запали от първия път и няма проблем,само малко се губеха оборотите все едно неработи смукача,но неизгасна.и това става 1 час след първата случка когато изгасна и до там повече не запали.
а най интересното е че докато падат и играят се чува едно свистне някяде от около ангренажния ремък,но маи не е от него.и като се оправят оборотите и свистенето спира,може и в обратен ред.
между другото колата се продава