Волво Клуб - България

Full Version: Една Добра дума за Мото Пфое
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Не мога да повярвам, че ще го напиша, но препоръчвам преди да тръгнете на пазар за части да звъннете в МП.
Факт че това което търсих наскоро ми излезе най-евтино точно там.
Ето за какво иде реч:
Преди време колата ми се развали, а именно изпусна долната помпа на съединителя на колата(С70 Т5, двигател Б5234Т), Реших заедно с помпата да сменя и съединителя. Започна се едно търсене и звънене по фирмите, съединител евтин не намерих, демек на куче марка, Намерих само на ���������������������������������������������������������������������������sachs, на цени от 480 до 580 лева, а помпата която се оказа лагер помпа, намерих на цени от 200 до 320 лева. Проблема беше че никъде гореспоменатите части не бяха в наличност, пък и при такива цени реших да питам в МП, защото знаех че и при тях цената е подобна, но поне е оригинална частта, та звъннах първо на Роби(moruna) на когото съм благодарен за оказаното съдействие, та той погледна какви части излизат за моята кола и "О Чудо" цените които той ми каза бяха по-ниски от цените които получих преди това от другите фирми(само в две имаше нещо с поръчка от чужбина), цените бяха съответно за лагер-помпа 194 лева и за съединител 471лв. Направо не можах да повярвам на това което чух.
Даже се възползвах и от отстъпката която МП предлага на клуба, за която Вальо Кангалов каза, за което му благодаря.
В търговски отдел на МП не знаеха за отстъпката в началото, но благодарение на Волен(един от представителите на МП с които преговаряхме) всичко си дойде на мястото.
и сега мога спокоино да заявя че или съм извадил късмет(което е много рядко) или МП са свалили цените, коеото е много вероятно тъй като цените им са почти същите като на гореспоментатите части в интернет (откъдето обикновенно пазарувам), а преди разликата беше голяма.
Единствено мога да се надявам че това не беше единичен случай в който цената в МП беше достъпна за мен.
ееееееееей не се научи че първо там се пита. Нищо не са сваляли, просто цените са такива. Едно време за 850-ката съединителя беше 360 лв, за тази колкото си писал около 470, помпата ми се върти че беше 146, но може и 194 да е била, не помня вече.

Така, че като се търси нещо засължително се почва от МП, или го намираш на далавера, или знаеш колко си спестил от алтернативата, във всички случаи печелиш Big Grin
Ами в същия дух да кажа че преди месец някъде пазарувах ролки за В40-ката на бащата и в МП ми излязоха по евтино отколкото по магазините (друг е върпоса че търсихме само на СКФ или ИНА)
Ето нещо и от мен:
Quote:Уважаеми г-н... watcher,
Изпращам Ви писмото за специалната ни сервизна програма SERVICE+, касаеща
всички автомобили от марките Ford, Volvo и Land Rover на възраст над 5
години.

Приветствам Ви да се възползвате от програмата, и ако желаете си запишете
час на телефонен номер 02/98-42-302 – главен диспонент на МОТО-ПФОЕ, филиал
„Люлин”.

Ще се радваме да ни препоръчате на Ваши приятели и бизнес партньори,
собственици на автомобил от четирите марки, на които МОТО-ПФОЕ ЕООД е
официален представител. Те също могат да се възползват от специалната ни
сервизна програма SERVICE+.