Волво Клуб - България

Full Version: тъпа работа
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здравейте колеги Smile , от известно време оборотите ми играеха много, колата гаснеше постоянно и въобще беше много тегаво да се кара и всички признаци сочеха 4е е стъпковото моторче, та взех нови4ко и го смених и 2-3 дена си4ко беше точно, оба4е след това пак започнаха от време на време да заиграват оборотите :? , наистина рядко ,но все пак ... а и онзи дена пак ми изгасна 2 пъти както преди и сега се 4удя какво да правя, явно освен стъпковото моторче има и още нещо (дребно се надявам) което мупречи да заработи като хората
mob Wrote:здравейте колеги Smile , от известно време оборотите ми играеха много, колата гаснеше постоянно и въобще беше много тегаво да се кара и всички признаци сочеха 4е е стъпковото моторче, та взех нови4ко и го смених и 2-3 дена си4ко беше точно, оба4е след това пак започнаха от време на време да заиграват оборотите :? , наистина рядко ,но все пак ... а и онзи дена пак ми изгасна 2 пъти както преди и сега се 4удя какво да правя, явно освен стъпковото моторче има и още нещо (дребно се надявам) което мупречи да заработи като хората

Провери си дистрибуторната капачка, кабели и свещи-
mob Wrote:здравейте колеги Smile , от известно време оборотите ми играеха много, колата гаснеше постоянно и въобще беше много тегаво да се кара и всички признаци сочеха 4е е стъпковото моторче, та взех нови4ко и го смених и 2-3 дена си4ко беше точно, оба4е след това пак започнаха от време на време да заиграват оборотите :? , наистина рядко ,но все пак ... а и онзи дена пак ми изгасна 2 пъти както преди и сега се 4удя какво да правя, явно освен стъпковото моторче има и още нещо (дребно се надявам) което мупречи да заработи като хората
Имах същия проблем,смених дистрибуторната капа4ка и се оправ Smile
Огледай маркучетата на вкуума дали са по местата си ослушай се дали съска шуми и т.н..Почисти около дросела , но внимателно и както са казали колегите погледни си тоците.
колега, ако не е тайна откъде и на каква цена е стъпковото моторче?
поразтърсих се доста, и в мотопфое беше 380лвм ина4е по симеон се намира- като цяло цените са 230 лв (в киров и ауто плюс ) аз го намерих за 189 на симеон в корект ауто мисля ( номер 158 май беше) . по принцип става въпрос за бошовото. но има не6то още явно което му пречи да заработи както трябва, към края на седмицата живот и здраве ще я карам колата , дано не е нещо сериозно, ще проверя съветите на колегите и ще пиша какво ее станало