Волво Клуб - България

Full Version: Ляво Огледало
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги,

преди 30 минути ми откраднаха стъклото на лявото огледало пред блока на мой приятел. Имам Волво В40 98 година, случайно някой да има стъкло за лявото огледало с подгряване е?

Благодаря предварително!!!
Грешка колеги,

огледалото е дясно, не това на шофиора а другото. Снощи като съм писал темата в 1:30 съм се объркал.
K100 Wrote:Грешка колеги,

огледалото е дясно, не това на шофиора а другото. Снощи като съм писал темата в 1:30 съм се объркал.
Колега вариантите са ново/само стъклената част/ или от някоя морга да си купиш, но се съмнявам да ти дадат само стъклената част. Гледах, че в Евро 07 продават само стъкло/цъкни в Гугъл/ имат нет магазин.
shopa Wrote:
K100 Wrote:Грешка колеги,

огледалото е дясно, не това на шофиора а другото. Снощи като съм писал темата в 1:30 съм се объркал.
Колега вариантите са ново/само стъклената част/ или от някоя морга да си купиш, но се съмнявам да ти дадат само стъклената част. Гледах, че в Евро 07 продават само стъкло/цъкни в Гугъл/ имат нет магазин.

Здравей колега проверих всичко намерих само във Мото Пфое за 93 лв. в наличност, иначе няма никъде в наличност. Благодаря много!
Като купувах S40-ката бяха смъкнали същото това стъкло. От едно дюкянче на Симеон (някъде в отсечката между Ботев и Левски беше) ми направиха заместник за 10лв. Формата е същата, но е далеч от оригиналното разбира се. Това беше преди точно 2 години.
Косьо Wrote:Като купувах S40-ката бяха смъкнали същото това стъкло. От едно дюкянче на Симеон (някъде в отсечката между Ботев и Левски беше) ми направиха заместник за 10лв. Формата е същата, но е далеч от оригиналното разбира се. Това беше преди точно 2 години.

Здравей колега,

аз си намерих само стъкло за това огледало но не ми върши работа тъй като на мен са ми откраднали и подложката или там както му е името и няма как да го закача към моторчето.
За сега съм си сложил едно огледало колкото да мога да карам, че без това огледало е ужас. Карах един ден така и направо побеснях. Ще продължавам да търся.

Благодаря за информацията!
В евро 07 струват от 10-60 лв има онлаин каталог.
ddxdd Wrote:В евро 07 струват от 10-60 лв има онлаин каталог.
Проверих и там. няма в наличност, но и не мога да си поръчам тъй като са дребни неща и няма да ги доставят.
Няма, няма и няма подгряващо огледало с основа.
K100 Wrote:
ddxdd Wrote:В евро 07 струват от 10-60 лв има онлаин каталог.
Проверих и там. няма в наличност, но и не мога да си поръчам тъй като са дребни неща и няма да ги доставят.
Няма, няма и няма подгряващо огледало с основа.

Няма ли никъде такова огледало?
Пробваи втора употреба само за информация с/в40 с/в70 ц70 850 9та серия огледалата са еднакви.
Pages: 1 2