Волво Клуб - България

Full Version: РАЗГРАД-волво
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Имам ангажимент тази неделя. Раздираш ме. Ходи ми се до Разград, но ще обидя други, скъпи за мен хора, на които съм обещал присъствието си тогава. Мислено ще съм с вас!
Забийте колчето в Разград и започнете началото на Волво обществото в града. На някоя от следващите срещи ще се отсрамя, обещавам!
И както казва пича от Уикеда - "Ще пия сам, ето какво ме тревожи-и-ии-ии-и ....."
Аз пак казвам ако се освободя по рано ( щот всеки даскал различно ни държи) ще дойда и до Разград жената и детето сигорно и те . Юкиджак звънни да се разберем или ми дай ТЕЛ да ти звънна, моя е 0894314749 Румен.
Виждам че срещата ще стане готина,
Андро подготви някоя кръчма да се почерпим на финала.
За джам до сега не мога да помогна (нямах време да обикалям),във Варна сигурно има ,
ако още си намерил днес ще прескоча до 2-е фирми за стъкла,но след обяд.
(на оригинален ли държиш (от морга да търсим ли) ).
Ако не си намерил звънни ми 0888469409
Така ,варненските тарикати колона ще правим ли в неделя.
Нещо предложения
До Разград са 130км (сиреч 1 ч път)

Ако искате да се съберем към 10:30 на Терапията ?
10.29 съм на терапията :wink:
И Аз ще съм в 10h 11min 12 sek на Терапията .... Big Grin
с ремъркета ли ще сте ве? Big Grin
Вероятно да Миро ,няма да съм сам.
И аз ще съм в 10:30 на линия
При мен има още 6 места...( 4 нормално седящи и две в багажното отделение)
ето и местенцето където ще отседнем-ходих днес и говорих с собственика.
Първоначално предлагам да се съберем на бензиностанция -ОМВ./в централната част на града е. Гостите от варна ще изляза да ги посрещна на околовръстния -а това ми е телефона0897939064-АНДРО
./-за вс случай/- Русенлии предполагам,че лесно ще открият ОМВ.
кръчмата се намира на около 10 км от градаи си заслужава.[attachment=5740][attachment=5715][attachment=6149]
Pages: 1 2 3 4 5 6 7