Волво Клуб - България

Full Version: СТРОШИХА МИ СТЪКЛОТО
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Излизам от работа -отключвам ,сядам и паля .....и като погледнах напред-ЛОШО МИ СТАНА[attachment=7282]
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=8322&st=0&sk=t&sd=a" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=20&t=8322&st=0&sk=t&sd=a</a><!-- l --> - там ти писах малко по темата
гледай да не те спират че с тоя джам си като златна мина .....
Дано имаш каско
martin Wrote:Дано имаш каско

имах -100 лева -ве4е ги нямам :lol:
моля за идеи ,как може да отлепя и прехвърля стикерите от старото на новото стъкло.
Ако някой е отлепял с успех-да каже,Благодаря предварително.
Колегата като си сменя стъклото на Вектрата, му ги прехвърлиха
всичките(застраховка,винетка,преглед) - срещу 5лв.
Говоря за Варна - така че разпитай по вашите стъклари.
Успех
Другият вариант е с парчетата стъкло дето са стикерите - в жабката и ги представяш на контролните органи в насипно състояние.
Свалянето на стикерите се прави с гореща вода. Заливаш стъклото от външната страна върху стикера с 4-5 литра вода и внимателно отлепваш. Успех.
terorist Wrote:моля за идеи ,как може да отлепя и прехвърля стикерите от старото на новото стъкло.
Ако някой е отлепял с успех-да каже,Благодаря предварително.
Koлега взимаш сушуара на жената нагряваш сваляш и лепиш , наи безболезно и наи бьрзо , става и с пистолет за топьл вьздух успех ...
колега здравей.несъм го правил но съм го виждал как става с напоена гъба с веро се търка върху стикерите и полека се отлепват.успех
Pages: 1 2