Волво Клуб - България

Full Version: Те4е ми антифриз
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Те4е ми антифриз от една тръби4ка която или е за изто4ване на системата или за обезвъздушаване и аз незнам то4но.

На снимката съм я оградил с 4ервено ако имате идея защо от там те4е кажете. Или може би некво марку4е трябва да има там. Някво клапан4е да не е това.

Аз карах 2 4аса слезнах и видях да те4е от там. Изте4е 100 грама някъде. Ако имате идея какво е кажете.
Извън темата... двигателя на �� ли е ?
Да, на VW е. На 940 дизелите са от VW LT, а бензиновите са си оригинални на Волво, като на твоя аватар.

Иначе, по темата не мога да помогна, защото не съм запознат с фолксвагеновие двигатели, при 940-ките, но на мен ми прилича на кранче за източване, въпреки, че от снимката не се вижда хубаво. На москвича имах тамън две такива кранчета.
Колата прили4а на москви4 много по това 4е вси4ко е просто сглобено и здраво направено. Много ме кефи.

Видях от куде те4е не е от кран4ето а от скобата на единия гумен марку4
ИМАХ ТАКЪВ ТРАКТОР САМО ,ЧЕ 3.3 ТДИ /БУТАЛА ОТ 1.9/ КОЙТО ГО ПРОДАДОХ НА 988000 КМ.
НЯОГА И АЗ ЗАБЕЛЯЗАХ ТОЗИ ТЕЧ.ОТ ТАЗИ ТАПА МИ ТЕЧЕШЕ ВИНАГИ, И МИ ОБЯСНИХА ЧЕ ВЪОБЩЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ВЗИМА ПОД ВНИМАНИЕ.
ОБСЛУЖВАНЕТО ПО ТОЗИ МОТОР СЕ ОГРАНИЧАВА ДО НАВРЕМЕННА СМЯНА НА РЕМЪЦИ И МАСЛА И ДА СЕ ПАЗИ ОТ ПРЕГРЯВАНЕ / ИМАЛ СЪМ И МЕРЦЕДЕС И ДОСТА МОГА ДА ПОСПОРЯ С МНОГО ХОРА КОЙ ПРАВИ ПО-КАДЪРЕН ДИЗЕЛ/

ТОВА Е ЕДИН ОТ НАЙ-ИСТИНСКИТЕ ДИЗЕЛИ ВЪОБЩЕ - КАРАЙ СЪС ЗДРАВЕ И НЕ СЕ ТРЕВОЖИ !!!