Волво Клуб - България

Full Version: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА 02-03.05.2009
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Срок за записване за офертата Обзор - 28 март 2009
Само ще добавя офертата .
За децата до 12 години всичко е безплатно.
Всеки който иска да ползва друг хотел или да дойде само за вечерята,може да се възползва от дадената опция.
Ще оставя известно количество бройки в резерв,но не се надявайте за записване в последния момент.
Пари предварително никой няма да праща,всичко ще се заплаща на място.
Не е ли малко рано за море :lol:
pachopacho Wrote:Не е ли малко рано за море :lol:

Ако някой не е разбрал за коментарите ,анкетите и прочие ,които се проведаха да погледне следния линк и да прочете.


<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=8043" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=20&t=8043</a><!-- l -->



Тези които се бяха записали до този момент ,не е нужно да го правят отново.
Призовавам,да бъдем максимално организирани,защото до 31 ви трябва да дам окончателния отговор за бройката .
Резервирам едно апартаментче от 72 лв. за двама възрастни+едно детенце под 12г., една нощувка на 02-03.05, плюс две вечери и две закуски. Благодарности на г-н Кангалов за организацията и за подсещането.
аз пак да си кажа, за мен един апартамент с 1 стая за два (72 лв. май беше), за 2ри и 3ти + съответните вечери
ъъъ
Здравейте =,]
нов съм в форума ии искам да знам
какво се прави на тези срещи =,]
много ми е инт.
г-н Кангалов извинявам се но искам да сменя заявката за Обзор на;
1- единична стая
1- вечеря
1- закуска
shweppsy Wrote:ъъъ
Здравейте =,]
нов съм в форума ии искам да знам
какво се прави на тези срещи =,]
много ми е инт.

Ядене, пиене, мерене на патлаци и всичко което ти хрумне, че и да се запознаеш с повечко хора на които няма да им запомниш имената.
Хайде колеги, стреснете се!!! Не остана време за записване!!! Все пак това е Национална, а не регионална среща!!!
Нека поне веднъж годишно да се събираме повече хора заедно. Проявете повече ентусиазъм, тя кризата скоро няма да отмине ако това е извинение за някои :wink: Big Grin :lol:
Pages: 1 2 3 4 5 6