Волво Клуб - България

Full Version: До Гадния повелител на Метъла
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Многоуважаемий магистре на този най-тачен орден по нашите земи.
Настъпи дългоочакваният от мен миг, когато идва ред на моето 666-то мнение във форума, и аз най-смирено моля да бъда допуснат до този елитен "Клуб 666", и да бъда посветен в неговите тайнства.
Оставям се във вашите вещи ръце да ме въведете в Тъмната страна на Метъла.
добре дошли Ваше Височество!

както вече казах в една друга тема / http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...106#p83106 / за няма година и половина, чрез много светли и малко тъмни магии, добрият и хрисим граф беше обладан от силите на мрака. :twisted: :druid: :evil2:
добре дошъл в нашето тайно и мрачно общество, за нас е чест и гордост. :headbang: Confusednakeman: :rock:
Благодаря, Ваша Тъмност!

Ще нося с гордост меча на Тайните Умения и Тъмното Пиво.

Нека Метълът бъде с нас!

[attachment=7290]
Ей, кой затри с лека ръка заветните 666 мнения писани от Графа... :twisted:
Я веднага мрачното обществото да се самосезира и да оправи нещата... :!: :wink:
Графе, в това че брояча ти е нулиран съзирам намесата на някаква нечестива мистична ръка :evil: .
Интересно други колеги как са прескочили сакралната цифра :roll: :wink: Big Grin
Мдаа,след обстоен анализ,се оказа :

1. Графа отказа да си боядиса коня зелен .
2. В молбата никъде не упомена,за лептата която трябваше да внесе в касата на братството.
3. Поради бурните води на Искъра и все още заледеното Панчаревско езеро е занимарил кануто.

Все още има шанс за милост .А и случката трябва да напомни ,за дългата ръка на МРАКА ... Big Grin Big Grin Big Grin
100Y0 Wrote:Графе, в това че брояча ти е нулиран съзирам намесата на някаква нечестива мистична ръка :evil: .
Интересно други колеги как са прескочили сакралната цифра :roll: :wink: Big Grin

А Ти драги ми 100Y0 взимай поука,че като гледам и на Тебе Ти идва редът... Big Grin Big Grin Big Grin
Kangalov Wrote:
100Y0 Wrote:Графе, в това че брояча ти е нулиран съзирам намесата на някаква нечестива мистична ръка :evil: .
Интересно други колеги как са прескочили сакралната цифра :roll: :wink: Big Grin

А Ти драги ми 100Y0 взимай поука,че като гледам и на Тебе Ти идва редът... Big Grin Big Grin Big Grin

Прав си Вальо. В близко бъдеще и аз имам личен интерес във връзка със сакралния брой мнения и проблема с Графа го приемам като мой :? :wink: Обаче гледам,че проблема при него се задълбочава и скоро май ще е под кота нула, на която е в момента........предполагам, че Граф Дракула му е завидял и е използвал мистичните си способности с цел на нашия Граф да му е гадно :roll: :wink: :twisted:
То проблема за кота +0.00 е друг.
Това е да напомни на Графското величие,че в най-скоро време трябва да подкара кануто по пълноводните реки на Искър и от там през Дунава,да дойде до морското равнище (примерно на Обзор ) .... Big Grin Big Grin Big Grin

А там след като си внесе лептата,да бъде удостоен и ръкоположен от тъмните сили на Мрака .А МЕТЪЛА да го въведе в устава на братството. :roll: :?:
Мдааа,

Графството може да е по рождение, но събития като това напомнят, че има по-висши сили на тази земя, отговорни за стихиите, бедствията, авариите и зануляването на рейтинга а-ла-арена.бг.

Пледирам към всички: забравете ненужната гордост. Днес може да си суперпотребител, а утре - с изтрит акаунт! (Моля ви, недейте ми причинява и ТОВА!)

Трябва покорно да преглътнем горчивия хап, вместо дръзко да предизвикваме Тъмните сили и да им викаме в лицето: "Червеният Октомври никога ще бъде Зелен!"

Лептата, ах лептата! Ще бъде внесена на посоченото място и време най-смирено.

Колкото до кануто - още утре се заемам с подготовка за новия сезон и привеждането в експлоатационен режим. Щом се отприщи ледоходът по Искър и Дунав - тръгвам на дългото изкупително пътешествие към Обетованата земя и нека Метълът влее сила в десницата ми и то се превърне във Волво Кръстоносен поход за освобождаване на Обзор от чалгата!

И нека моето смирено изкупление бъде прието от Ордена и възнаградено с допуск до претъмните тайнства.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8