Волво Клуб - България

Full Version: КОРОЗИЯ :(
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ЗДРАВЕЙТЕ НОВ СЪМ В ФОРУМА НО РЕШИХ ДА ПОПИТАМ ТА ДАНО СЕ НАМЕРИ НЯКОЙ КОЙТО МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ.
КАРАМ ВОЛВО 460 1.9 ТДИ 95 та от сравнително скоро. Вече се убедих че части за този модел особенно по купето се намират много трудно и са на някакви Огромни цени. Та питането ми е следното.
Търся прагове и задни вежди за този модел ако някой знае поне ориентировачни цени ще съм му благодарен ако ми каже Smile та дори и цена за мигачите
здравей колега Smile
единствено за мигач мога да ти кажа, че в мотопфое е към 90лв, но по симеон предполагам, че може и по тънко да се намери

BOCK GT1

Вежди за калниците - 30-40 лв/бр. нови.
Прагове - 50-70 лв.
Мигачи за бодигард - 40-60/бр. втора ръка.
Много съм Благодарен за бързите отговори 40 лв за мигач ми се вижда добре проблемът е че не съм от София.
А искам да попитам не съм много навътре в тия неща понеже праговете са от 2 части нали така квадратна греда от върее и ламаринена конзола отвън. И двете ли се сменят или само Вуншната част Smile

BOCK GT1

Сменя се само външната греда. Тя върви от калник до калник и върху нея се поставя - монтира пластмасовия праг с двете малки прагчета към гумите.
Понеже и аз съм за смяна на моята кола да използвам на колегата темата и да питам къде могат да ми я направят аз съм от София.И колко пари ще струва работата след като вече знам цените на частите ? Мерси
Тук можете да намерите прагове и вежди

Intercar 3000
гр.София, ул. "Заводска" №10 тел. 936 60 35
гр.София, ул. "Цар Симеон" №153 тел. 831 30 42, 0885 670 017
Да мерси много за информацията колеги при първа възможност ще ги сменя Smile Незнам как са при вас цените в София но тук в Гр.Левски за смяна на праг вземат към 30 лв Smile за вежда малко повече