Волво Клуб - България

Full Version: Преди да тръгнем - да помислим......
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Колеги, попаднах на този сайт и се замислих.......
Замислих се, колко ценен и колко безценен може да бъде живота ни и този на другите около нас.
За това преди да седнем зад волана да решим........
Струват ли си 5 секунди 1 живот ?.........
Вие кажете......

http://videos.streetfire.net/video/Payat...207993.htm
Въпросът ти наистина е риторичен, което не ни пречи винаги да се замисляме преди да натиснем газта докрай мислейки се безсмъртни. Уви това е част от живота.......доста неприятна негова част.
Наистина, нека ПОМИСЛИМ ..........
Да...,много "силен" клип,и ако се излъчва по ТV. в най-гледаното време,ще има голям ефект ....според мен :roll:
Това ще е начина повече хора да се замислят!!!
Съжалявам, но този клип дори не мога да го изгледам! Истинско безумие е колко души загиват само по нашите български пътища!!
Не е лошо всеки да изгледа този клип та да му остане в съзнанието , защото по нашите пътища е още по-страшно за съжаление.
Не мога в момента да го гледам този клип (в офиса не мога да гледам видео) но съм с две ръце ЗА да се гледат такива неща. Според мен помагат много, поне за известно време. Аз също неведнъж съм поствал тук подобни линкове.

Нека помислим преди......
баси клипа....все бях гледал клипове на катастрофи...ама тва въздейства гадно... и показва как за части от секундата губиш ...близък човек .... :!:
да така е трябва да се замислим ,ама клипа е много гаден Cry Cry Cry :!:
Ако админите и УС сметнат, че е редно и удачно, мога само да предложа да сложат темата за известен период в графата ВАЖНИ, за да предизвикат четенето й от по-вече хора и ДАНО да окаже ефект върху по-вече хора.......
��Това трябва да го гледат възможно най-много хора. На мен специално много ми повлия.
Pages: 1 2 3 4 5 6