Волво Клуб - България

Full Version: Малко помощ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Хора, искам да ми кажете мнението си по един спор, които водя с мой познати.Спора е следния: кое е по-добре да закупите, чисто нова Дачия Логан за около 13000 или втора ръка западна кола за същата сума . 8) 8) 8)
Аз съм твърдо "за" вариант западна кола, та ако ще и на половината от цената на дачиата да е.
Определено западна е по-добре,но преценката е лична и неангажираща .
Това си мислех и аз преди да купя моята,като теглим чертата за кола 99г след застраховки и 8 гуми,музика малко сменени консумативи съм прехвърлил 13хил.Но не мисля че ако бях взел Дачия с 1,6 дизел с макс 150 км който развива и с минимални екстри щеше да ми е по добре.А сега е криза колите са по евтини аз съм за качеството пред новото
Разбира се, че всеки дава личното си мнение по така зададения въпрос. Моето е,че все пак зависи от "западната" кола втора употреба, но за тази цена може да се закупи доста сносен автомобил.....все пак въпроса стои открит и всеки сам си решава какво да купи.
А, за тази цена можеш да вземеш например S60 с маса екстри на няколко години (4-5 предполагам). Как да избереш Дачия пред Волво-то?! :lol:
2004 54 Reg VOLVO S60 2.4 D5 S (trade) Manual
Grey
Diesel
Saloon
4 Doors, Manual, Saloon, Diesel, GREY. ABS, Adjustable seats, Adjustable steering column/wheel, Alloy wheels, Central locking, Climate Control, Cruise control, Driver airbag, Electric mirrors, Electric
£4,295

Сам си направи сметката . Показвам С60 щот Косьо даде такъв пример. Отиване със самолет около 200 евро , връщане 300 евро ,най- различни други салтанатки още 300 евро и стават около 5000 евро демек 10000 лева .и за още 3000 може да правиш каквото си искаш по колата . Е верно че е с дясна дирекция ама за такива пари такава кола!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Е верно че е с дясна дирекция ама за такива пари такава кола!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:[/quote]
Е с тоя пример се изложи : При такъв варянт ще си купи ЛОГАН да знаеш .
Бе..."Логана" е гаден модел :? ,оглеждал съм една такава в сервиза,и смело мога да кажа-не става!!!
Аз пари за "Логан" не бих дал...,ма никави Big Grin ...., "Пасат-1"е S клас в това сравнение,и прекрасна машина...,която много уважавам :wink: Smile
Но...,добро впечатление ми направи пикапа на Дачия...,на вид са го докарали :wink: ,нямам идея колко е читаво всичко останало :roll: ....,окачване,мотор,интериор.... Sad
Съжалявам Мече не мога да ти помогна за Дачия. Просто в Англия такива коли не карат , вогят се опасни за пътищата Big Grin Big Grin Big Grin С две ръце съм за западна кола втора употреба на тези цени отколкото Дачия , щот още на втората година се разтропа разклопа отказа и предния мост ( колата е 4х4 ) Confusedhock: , абе немам думи . Та затова Дачия ли Confusedhock: - НИВГА
Pages: 1 2