Волво Клуб - България

Full Version: Национална среща 2009 - колона, тръгване, организация
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
100Y0 Wrote:Аз ще нося 4литра ракия да почерпя за Р.Д. и ми се струва, че на доста от нас няма да ни трябват маски Big Grin Big Grin Big Grin

Вчера като се чухме ,бяха 5 литра.? Както си я подкарал ,дали ще стигне до Обзор ? Big Grin Big Grin Big Grin
Вальоооо, казах ти 4-5литра, но нека бъдат 5 Big Grin Big Grin Big Grin
Сега да не вземеш да я разредиш с дестилирана вода и заради количеството, да пострада качеството ... Big Grin Big Grin Big Grin
Вальо, бъркаш човека. При мен такива глупости НЕ могат да станат.Нося я 55градуса, а който иска да си я разрежда Big Grin . Ама хайде да не занимаваме колегите с досадна конкретика Big Grin .
Мале, като гледам яко сме загоряли за компанийка...
Щом и градусите обсъдихме, едва ли нещо ще ни се опре.... Big Grin
За колоната ако се изясните от къде ще минавате за да можеми ние Бургазлии да се присъединим,за това ще ни трябва инфо в Бургас ли да чакаме или на Каблешково.След като коментирахте от къде да се минава след това да поясня защтото минавам всеки ден по този маршрут и с дупките съм пръв приятел вече, по пътя през Каблешково - Тънково има един участък който е малко зле,но вчера започнаха да маркират и да режат асвалта незнам кога ще го дълбаят и запълват,като наближи датата за Н.С. пак ще подам инфо до каде са я докарали по този маршрут.
100Y0 Wrote:...Ама хайде да не занимаваме колегите с досадна конкретика Big Grin .

aaaaaaaaaaaaaaa, моля моля, никакви такива НЕзанимаващи неща. Конкретиката трябва да е конкретна, за да няма после това било, онова било, някой не разбрал, а ракията менте Confusedhock:
Метълче, няма как ракията да е менте/казах ли, че е грозданка?!? Big Grin :wink: /, защото лично аз съм я варил, препичал, баял , оцветявал в черничево буре и т.н. :wink: Big Grin . На когото не му хареса, няма да пие, но така ще ме обиди кръвно Big Grin :twisted: Big Grin
Да сме живи и здрави на място ще видим, сега само си чешем езиците Tongue Big Grin
Като гледам какво става тука,естественно не и без мое участие.От колона,тръгване и организация и помен не остана.
Ако продължаваме в същия дух,ще си развявам сам байрака от покрива на хотела и ще чакам кой от къде,ще се появи... Big Grin Big Grin Big Grin
Обаче СПАМ-а върви със страшна сила Big Grin Big Grin Big Grin ....майстори сме на това Big Grin :twisted: Big Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12