Волво Клуб - България

Full Version: колата спря, **** :О
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здравейте колеги, ужас, колата спря днеска не мога да повярвам. Sad нищо и нямаше до сутринта, тръгнах си4ко беше ок, и на един светофар като тръгнах изгасна, запалих я и тръгнах ,обаче започна да се чува някакво свистене откъм ремъка, запо4на да придърпва докато стигне 2000-2200 оборота и тотално изгуби мощност, и сега даже до вкъщи не можах да си я докарам Sad някой има ли идеа за какво става въпрос, мерси предварително

п.с. забравих даже да напиша каква е колата- 460 '94 2.0и
mob Wrote:здравейте колеги, ужас, колата спря днеска не мога да повярвам. Sad нищо и нямаше до сутринта, тръгнах си4ко беше ок, и на един светофар като тръгнах изгасна, запалих я и тръгнах ,обаче започна да се чува някакво свистене откъм ремъка, запо4на да придърпва докато стигне 2000-2200 оборота и тотално изгуби мощност, и сега даже до вкъщи не можах да си я докарам Sad някой има ли идеа за какво става въпрос, мерси предварително

п.с. забравих даже да напиша каква е колата- 460 '94 2.0и


от кога не ти е сменян ремъка на ангренажа?
ми и аз това се чудех (трб да питам баща ми, но май си е за смяна) , но това си мислех възможно ли е отведнъж да стане това положение
Възможно е, даже при теб е станало сравнително постепенно. Повече ми прилича на приплъзнал ангренажен ремък (колкото и невероятно да звучи). За това и в началото е запалила. Достатъчно е един зъб да премине и цялата центровка отива на вятъра. При по-голямо разминаване дори е възможно (и определено не е желателно) клапаните да отидат на "гости" на буталата.
kolegi mersi za burzite otgovori, opravihme ia kolataSmile slavabogo ne be6e seriozno Big Grin значи не се разбра откакво е почнал да свисти ремъка но сега ни6то му няма Smile като пробвахме да запалим на другия ден и ток нямаше и акумулатора беше паднал и като отворихме капака имаше една жица която влиза в алтернатора и се беше скъсала, буксата(накрайника) си стоеше и то просто в движение е паднал акумулатора, сменихме накрайника и всичко си заспа Smile
до модераторите
извинявам се за заглавието на поста , но се бях ядосал и после не можах да го сменя Smile