Волво Клуб - България

Full Version: Продавам Волво 480
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги продавам Волво 480,купих го изгодно и доста пари дадох за ремонти по него но нещо пак не върви,по документи е 94 модел, 136 коня е според предишния собственик,има кожен салон ,климатик,абс,ел стъкла(не работят скъсани жила но здрави моторчета)аксиален лагер свири ще е за смяна.Някой мераклия ако има от форума ще му го дам 1100,защото доста пари ми глътна,сменен е мотора на охлаждането,водна помпа,ролки,ремък,прилични гуми,нов акумулатор 77ампера,главата е шлайфана и отремонтирана ,сменани гумички и гарнитури,термостат.Охлаждането работи като се включи ръчно,така съм го направил защото не знам кой е датчика.Сменено масло и застраховка до септември.Колата се намира в Стара Загора .Телефона ми е 0898654338
danchouz Wrote:Колеги продавам Волво 480,купих го изгодно и доста пари дадох за ремонти по него но нещо пак не върви,по документи е 94 модел, 136 коня е според предишния собственик,има кожен салон ,климатик,абс,ел стъкла(не работят скъсани жила но здрави моторчета)аксиален лагер свири ще е за смяна.Някой мераклия ако има от форума ще му го дам 1100,защото доста пари ми глътна,сменен е мотора на охлаждането,водна помпа,ролки,ремък,прилични гуми,нов акумулатор 77ампера,главата е шлайфана и отремонтирана ,сменани гумички и гарнитури,термостат.Охлаждането работи като се включи ръчно,така съм го направил защото не знам кой е датчика.Сменено масло и застраховка до септември.Колата се намира в Стара Загора .Телефона ми е 0898654338
снимките ? къде са?
Ами снимки за съжаление не мога да кача в сайта,затова пробваите с този линк <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.autohop.bg/search.html?search_id=47faf9356059609d191c46b23d074964" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.autohop.bg/search.html?searc ... b23d074964</a><!-- m --> ,това ми е обявата в този сайт ,има и в мобиле но все още е на оферта и не се виждат снимки засега
с този линк при мен пише "намерени са 0 обяви"
Да ,и при мен така сега се получи,съжалявам за неудобството,но обявата е в аутохоп и мобиле, там можете да видите автомобила,докато успея да ка4а снимки и на форума.
Изображението трябва да е поне 0 пиксела широко, 0 пиксела високо и максимално 1600 пиксела широко и 0 пиксела високо. Изпратеното изображение е 3296 пиксела широко и 1854 пиксела високо.



Това ми изписва като се опитвм да кача снимки ,при това положение няма как да кача снимка,затова който има интерес да потърси обявата в посо4ените от мен сайтове,извинявам се още веднъж колеги
[/quote][attachment=7684][attachment=7683][attachment=7682][attachment=7680]Toва е твоито нали не съм ка4ил снимките на друго
Да,колега това си е моето волвоSmile,сърдечни благодарности за оказаната помощ.
danchouz Wrote:Да,колега това си е моето волвоSmile,сърдечни благодарности за оказаната помощ.
За нищо и успех в продажбата .