Волво Клуб - България

Full Version: Консултация - ангренажен ремък
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Предстои ми смяна на ангренажен ремък. Купих го заедно с опъващата ролка, но един майстор нещо се мръщи на ролката (BREDA LORETT - Италия). Някой има ли опит в тая област, дали е по-добре да търся друга ролка или да си монтиран тая?
Предстои ми смяна на ангренажен ремък. Купих го заедно с опъващата ролка, но един майстор нещо се мръщи на ролката (BREDA LORETT - Италия). Някой има ли опит в тая област, дали е по-добре да търся друга ролка или да си монтиран тая?
за кой модел е и колко ти излезе че и аз скоро ще сменям?
за кой модел е и колко ти излезе че и аз скоро ще сменям?
а защо майстора се мръщи????
а защо майстора се мръщи????
Щото може би има един много хубав такъв обтегач в чекмеджето си!!
Може да му е останал от друг клиент!!

ЕЙ, внимавайте с тея майстори - щото колкото и да е оригинална частта - не си ли свърши работото как трябва - ще берете ядове!
Писле ще кажете че марката VOLVO е калпава!! Да ама не!
Щото може би има един много хубав такъв обтегач в чекмеджето си!!
Може да му е останал от друг клиент!!

ЕЙ, внимавайте с тея майстори - щото колкото и да е оригинална частта - не си ли свърши работото как трябва - ще берете ядове!
Писле ще кажете че марката VOLVO е калпава!! Да ама не!
Моделът е 360GLE. Излезе ми около 50 - 60 лв. за ремъка и ролката. Майсторът наистина е случаен, ако някой може да посочи читав ще се обърна към него.
Моделът е 360GLE. Излезе ми около 50 - 60 лв. за ремъка и ролката. Майсторът наистина е случаен, ако някой може да посочи читав ще се обърна към него.
Pages: 1 2 3