Волво Клуб - България

Full Version: Таблото изгасна пък сега :(
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравеите колеги, не бях карал колата от няколко месеца (финансова криза Big Grin ) . Качвам се вчера паля всичко точно ( така както си я бях оставил ). Обаче гледам таблото лампичките светят хубаво, ма там дето излиза информацията от бордовия копютър нищо, ма хич нищо, няма колко бензин имам в резрвоара, това ми се струва най-гадно от цялата работа Smile . Сега идва нещо като почивни дни и се захващам някой да има идея от къде да почна ?
navlek3 Wrote:Здравеите колеги, не бях карал колата от няколко месеца (финансова криза Big Grin ) . Качвам се вчера паля всичко точно ( така както си я бях оставил ). Обаче гледам таблото лампичките светят хубаво, ма там дето излиза информацията от бордовия копютър нищо, ма хич нищо, няма колко бензин имам в резрвоара, това ми се струва най-гадно от цялата работа Smile . Сега идва нещо като почивни дни и се захващам някой да има идея от къде да почна ?

Провири буш0ните :wink:
Ех колко ще бъде хубаво да е от тях Big Grin Big Grin Big Grin Таман ще остане повечко време за почивка Big Grin Big Grin Big Grin