Волво Клуб - България

Full Version: КОМПА
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здравейте колеги Smile имам тука една неяснота, зна4и имах проблем с стъпковото и го смених с новичко и нещата се оправих , но почти. зна4и на моменти задържа оборотитена около 1100-1200 и като дам газ и си се оправия веднага, и другото което прави (рядко се случва наистина , но е много дразнещо) вдига оборотите на 1200, 1400 както доиде и си стои, като рестартирам компа се оправя веднага. та се 4удя дали не са се натрупали някакви грешки или трябва някаква настройка на компа да се оправи и каде имат такъв софтуер.
п.с. за малко да забравя колата е 460 '94 2000сс
мерси предварително колеги Smile
колеги никой ли не може да даде някакъв вариант , че нищо не мога да измисля , рестартирам си от време на време като се наложи и си карам така ама е доста дразнещо Sad
Виж първо дали има някакви грешки.Ако не знаеш как се проверява,накъде в темите за четвърта серия мисля че имаше описано как се прави.Ако установиш че има такива,постни тук кои кодове излизат.
здрасти колега Smile , ми проверявах ги и на единия слот (2) излезе 4е е ок (1-1-1) на другия дето е за АБС (3) излезе 4-4-4 което (превеждам понеже не намерих на БГ) беше нещо от сорта 4е няма захранване/електроподаване на клапите на хидравличната единица/блок , което незнам какво представлява точно и на последното не отчете нито 4е има нито че няма не раегира въоб6те (на 7 май беше пак трябва да пробвам) а в другите мисля 4е нямам слотове- мисля 4е имах на 2, 3 и 7, то на кой слот би трябвало да излезне нещо такова