Волво Клуб - България

Full Version: Как се влюбихте ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Аз пък ще си позволя да копирам това мое "творение"от една друга тема, но то изразява отношението ми по тази тема:

"Времето тук назад ще върна,
за да разкажа как ВОЛВО ме обгърна:

" В тез времена на техника и наука
всеки автомобила си взе да фука
един Нисан, друг АУДИ , трети - Жигули
все марки за дето нещо сте чули

Щом настъпи време в техниката да влезна в крак
избора на марка ме хвърли в непрогледен мрак
оглеждах изпробвах колите кат' бесен
а правилният избор бил тъй-лесен...

Когато сефте гъза ми във ВОЛВО настани се
в тоз миг симбиоза между нас роди се.
Къде ли не бродим заедно в захлас-
Пловдив, София , Варна, Бургас..."



Tongue
Аз пък ще си позволя да копирам това мое "творение"от една друга тема, но то изразява отношението ми по тази тема:

"Времето тук назад ще върна,
за да разкажа как ВОЛВО ме обгърна:

" В тез времена на техника и наука
всеки автомобила си взе да фука
един Нисан, друг АУДИ , трети - Жигули
все марки за дето нещо сте чули

Щом настъпи време в техниката да влезна в крак
избора на марка ме хвърли в непрогледен мрак
оглеждах изпробвах колите кат' бесен
а правилният избор бил тъй-лесен...

Когато сефте гъза ми във ВОЛВО настани се
в тоз миг симбиоза между нас роди се.
Къде ли не бродим заедно в захлас-
Пловдив, София , Варна, Бургас..."



Tongue
... ама на края в стихфорението става дума за ...
българо-шведска четворка... :oops:
... ама на края в стихфорението става дума за ...
българо-шведска четворка... :oops:
Такаааа. Здравейте и тук. Big Grin

При мен нещата се получиха горе-долу така: Преди време гледах някакъв филм, в който се казваше нещо от рода на: "който не е карал Волво, все едно не е карал нищо". Big Grin И когато дойде време да решавам каква кола да си взема, тази реплика изникна някъде от паметта ми. Видях 850-тката и ми стана ясно, че това ще е колата. Стил, класа, изчистени форми... все неща, които пасват на естетическите ми критерии. А когато седнах за пръв път във Волвото... Няма какво да ви обяснявам. Вие си знаете. Big Grin

ЧНГ и наздраве! Tongue
Такаааа. Здравейте и тук. Big Grin

При мен нещата се получиха горе-долу така: Преди време гледах някакъв филм, в който се казваше нещо от рода на: "който не е карал Волво, все едно не е карал нищо". Big Grin И когато дойде време да решавам каква кола да си взема, тази реплика изникна някъде от паметта ми. Видях 850-тката и ми стана ясно, че това ще е колата. Стил, класа, изчистени форми... все неща, които пасват на естетическите ми критерии. А когато седнах за пръв път във Волвото... Няма какво да ви обяснявам. Вие си знаете. Big Grin

ЧНГ и наздраве! Tongue
Любовта ми към марката е от съвсем скоро.
Винаги съм бил любител на Фолксваген, даже от няколко години пиша активно във форумите на Българския ФВ Клуб. Също така притежавам Голф 4, преди това Поло, преди това Голф 1 Кабрио, преди това Г2... въобще си спазвах традицията. Tongue
Отскоро обаче съм търговец на Волво към Мото-Пфое Пловдив (моля не ме линчувайте Tongue ) и тук всъщност се влюбих от пръв поглед във Волво. Най-общо казано това е кола със собствено излъчване, която ме грабна веднага. Искрено се надявам някой ден да стана горд притежател на така обичаната от вас марка.
Любовта ми към марката е от съвсем скоро.
Винаги съм бил любител на Фолксваген, даже от няколко години пиша активно във форумите на Българския ФВ Клуб. Също така притежавам Голф 4, преди това Поло, преди това Голф 1 Кабрио, преди това Г2... въобще си спазвах традицията. Tongue
Отскоро обаче съм търговец на Волво към Мото-Пфое Пловдив (моля не ме линчувайте Tongue ) и тук всъщност се влюбих от пръв поглед във Волво. Най-общо казано това е кола със собствено излъчване, която ме грабна веднага. Искрено се надявам някой ден да стана горд притежател на така обичаната от вас марка.
[quote="VolvotruckZ"]В марката ?
Повод , приятен или не чак толкова ?
Да не би да сте член на "Volvo Club - Оцелях , без да искам Wink "

Аз исках ЯКА колаSmile.Имам кум във Виена,който от 14 години се занимава с автомобили.От него я купих.Посъветвах се с него и не беше трудно да реша след като я зърнах за сефте.Иначе се бях засилил за една Калибра Smile))-мани,мани...Smile-СРАМ.....Smile
[quote="VolvotruckZ"]В марката ?
Повод , приятен или не чак толкова ?
Да не би да сте член на "Volvo Club - Оцелях , без да искам Wink "

Аз исках ЯКА колаSmile.Имам кум във Виена,който от 14 години се занимава с автомобили.От него я купих.Посъветвах се с него и не беше трудно да реша след като я зърнах за сефте.Иначе се бях засилил за една Калибра Smile))-мани,мани...Smile-СРАМ.....Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21