Волво Клуб - България

Full Version: Как се влюбихте ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
ей на това му се вика първо зарибяване, после зависимост Big Grin Big Grin
ей на това му се вика първо зарибяване, после зависимост Big Grin Big Grin
е какво да кажа примерно за мен - немски Аутокаталог за 80година - аз съм бил на 7 , а иначе бих сменил темата на "какво бихте направили, за да се сдобиете с мечтаната от вас кола безвъзмездно"
е какво да кажа примерно за мен - немски Аутокаталог за 80година - аз съм бил на 7 , а иначе бих сменил темата на "какво бихте направили, за да се сдобиете с мечтаната от вас кола безвъзмездно"
BOYCH Wrote:
Quote:.../ех де да беше и с жените така лесно/...
:lol:

ogo1 ... като гледам, ако трябва да извадиш кинти ... до 29 минути,
ти ги вадиш за 9 мин. и в оставащите 20 минути се чудиш какво да правиш! :toothy3:
/Ясно че там, по ... ваденето на парите :wink: ... си професионално-извратен СПЕЦ!/ Big Grin

При жените ... /както в една реклама се казва .../
...трябва и акъл! :oops:
Не, че уменията с парите няма да ги използваш над 111 % ...
И к'во ... искаш да кажеш, че
чара на червената п.ч.ловка ... не действа, а?! :twisted:

действа ама аз като човек с такова ВОЛВО съм станал много капризен и все кусури намирам.
"... еййй сега майстори плочки....." както се казва в друга реклама Big Grin
аз с ваденето се справям много добре - мога и шампионат да спечеля. ама виж с взимането нещо го закъсах :? мъка брат мъка
BOYCH Wrote:
Quote:.../ех де да беше и с жените така лесно/...
:lol:

ogo1 ... като гледам, ако трябва да извадиш кинти ... до 29 минути,
ти ги вадиш за 9 мин. и в оставащите 20 минути се чудиш какво да правиш! :toothy3:
/Ясно че там, по ... ваденето на парите :wink: ... си професионално-извратен СПЕЦ!/ Big Grin

При жените ... /както в една реклама се казва .../
...трябва и акъл! :oops:
Не, че уменията с парите няма да ги използваш над 111 % ...
И к'во ... искаш да кажеш, че
чара на червената п.ч.ловка ... не действа, а?! :twisted:

действа ама аз като човек с такова ВОЛВО съм станал много капризен и все кусури намирам.
"... еййй сега майстори плочки....." както се казва в друга реклама Big Grin
аз с ваденето се справям много добре - мога и шампионат да спечеля. ама виж с взимането нещо го закъсах :? мъка брат мъка
Като видях 3-ката на един паркинг занемарена и си казах - тя ще е. Оттогава няма утърване Smile
Като видях 3-ката на един паркинг занемарена и си казах - тя ще е. Оттогава няма утърване Smile
Излъгах малко - утърване пак няма, само добавяне на още един екземпляр - новата ми /за мен нова/ V70-ка Smile
Пак сама си каза, че е за мен :wink:
Излъгах малко - утърване пак няма, само добавяне на още един екземпляр - новата ми /за мен нова/ V70-ка Smile
Пак сама си каза, че е за мен :wink:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21