Волво Клуб - България

Full Version: Как се влюбихте ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Градски, газ ше слагаме ли? И къде?

Аз се бях зарибил за Лагуна, ама отидох в Германия - търсих, търсих - все едни Лагуни 3.0 по 170 коня и отгоре останали по автокъщите - и последния ден на предпоследната автокъща, до оградата стои едно комби, ама красавица - та оттогава - за друга марка не ми и минава мисъл! Взех си я, докарах си я, поюрках я по магистралите, поюрках я из Карпатите - и ся джиткам из Русенско, само да има кой да налива... :roll:

Та един Лагунджия искаше да ми продаде неговата, за да си вземе В40 и оттам дойде и идеята пък въобще да се загледам по марката... и вече половин година - така.
Опитът ми е с Москвич - дефорсиран 12-так, Голф 2 - 1.8, Ауди 100 - 2.5 ТДИ, Лада 5-ца - разбира се, и Ауди 80 - ами кво да добавя - Голфа беше бегачка яка, ама малко и дърто! 100-тачката/като А6 първото/ Голямо, ама мудно, зимата докат пусне топлото - умираш от студ, а си стигнал вече! Дгугите - само вършат работа - А ВОЛВОТО В40 - булката беглец - красива, бърза и в умерени не-грамадни размери - абе МАНИЯ!
Градски, газ ше слагаме ли? И къде?

Аз се бях зарибил за Лагуна, ама отидох в Германия - търсих, търсих - все едни Лагуни 3.0 по 170 коня и отгоре останали по автокъщите - и последния ден на предпоследната автокъща, до оградата стои едно комби, ама красавица - та оттогава - за друга марка не ми и минава мисъл! Взех си я, докарах си я, поюрках я по магистралите, поюрках я из Карпатите - и ся джиткам из Русенско, само да има кой да налива... :roll:

Та един Лагунджия искаше да ми продаде неговата, за да си вземе В40 и оттам дойде и идеята пък въобще да се загледам по марката... и вече половин година - така.
Опитът ми е с Москвич - дефорсиран 12-так, Голф 2 - 1.8, Ауди 100 - 2.5 ТДИ, Лада 5-ца - разбира се, и Ауди 80 - ами кво да добавя - Голфа беше бегачка яка, ама малко и дърто! 100-тачката/като А6 първото/ Голямо, ама мудно, зимата докат пусне топлото - умираш от студ, а си стигнал вече! Дгугите - само вършат работа - А ВОЛВОТО В40 - булката беглец - красива, бърза и в умерени не-грамадни размери - абе МАНИЯ!
Как се влюбих?
Тръгнахме с жената да търсим втора кола, че аудито няма клима, а хлапето като го разкарваме насам натам и става вир вода.
Няма такова търсене - 6 месеца по форуми, обяви, автокъщи - гледаме шкода октавия, бмв тройка, хонда акорд, ауди а 6 - обаче или морги или парите не стигат - кошмар, лутане насам натам направо не е истина. Аз бях откачил вече - искам хубава кола и това е. После гледам на жена ми шефките си взели по едно волво с40, викам си жената ще се навие за волво щото шефовете нали ...... И тръгвам да гледам за с40 - комбита не гледаме. И гледам аз обяви, ровя насам натам, регистрирам се в този форум, даже пуснах тема че купувам с40 - добре че го направих между другото - и един ден минавам покай една авто къща в моя квартал и мярвам една червена с40 от пътя. Викам вечерта на жената - утре отивам да гледам едно волво. Отивам аз на другия ден и тръгвам от единия край на автокъшата към с40 ката, но така и не стигнах до нея - посредата стои едно с80 със сняг отгоре, кално, обаче муцуната му към мене и ме гледа. Спирам аз и почваме да се гледаме с волвото сигурно към 5 минути съм стоял като ударен. Идва баровеца с ключа и вика: искаш ли да влезеш да го видиш? Е - влязох и не исках да изляза. Запали той - волвото мърка. Направихме едно кръгче и аз си казах - това е Моята кола. Вечерта закарах жена ми и малкия и на другия ден я капарирах. Това е. Малко дълго стана ама тая кола ми е легнала на сърцето. Цялото семейство сме се влюбили в нея. Замислям се за с60 по - натам ама ще видим.
Как се влюбих?
Тръгнахме с жената да търсим втора кола, че аудито няма клима, а хлапето като го разкарваме насам натам и става вир вода.
Няма такова търсене - 6 месеца по форуми, обяви, автокъщи - гледаме шкода октавия, бмв тройка, хонда акорд, ауди а 6 - обаче или морги или парите не стигат - кошмар, лутане насам натам направо не е истина. Аз бях откачил вече - искам хубава кола и това е. После гледам на жена ми шефките си взели по едно волво с40, викам си жената ще се навие за волво щото шефовете нали ...... И тръгвам да гледам за с40 - комбита не гледаме. И гледам аз обяви, ровя насам натам, регистрирам се в този форум, даже пуснах тема че купувам с40 - добре че го направих между другото - и един ден минавам покай една авто къща в моя квартал и мярвам една червена с40 от пътя. Викам вечерта на жената - утре отивам да гледам едно волво. Отивам аз на другия ден и тръгвам от единия край на автокъшата към с40 ката, но така и не стигнах до нея - посредата стои едно с80 със сняг отгоре, кално, обаче муцуната му към мене и ме гледа. Спирам аз и почваме да се гледаме с волвото сигурно към 5 минути съм стоял като ударен. Идва баровеца с ключа и вика: искаш ли да влезеш да го видиш? Е - влязох и не исках да изляза. Запали той - волвото мърка. Направихме едно кръгче и аз си казах - това е Моята кола. Вечерта закарах жена ми и малкия и на другия ден я капарирах. Това е. Малко дълго стана ама тая кола ми е легнала на сърцето. Цялото семейство сме се влюбили в нея. Замислям се за с60 по - натам ама ще видим.
викам си с жената не се получи нещо, няма тръпка вече.... едни любовни мъки.... и с тоя градски да се возя, я да си взема колица,... гледам в интернет обяви (работата ми с интернет е свързана) и стигнах до MOBILE.DE от там се заглеждам по BMW 3ки... 5ци... ама нещо промоционална оферта не изпада, накрая фиксирам Volvo S80 и си викам брех, т'ва е голямо, пък ако не ми хареса го продавам,... оттам пратих един познат да го провери (колата беше в Германия) и той вика колата е супер. Аз му казвам капарирай я и идвам да и взимам, (тоя човек не го познавах лично, един общ познат ми даде неговия GSM там... та общо взето аз на пълно доверие отивам, и той на пълно доверие извади 600 Е за капаро..)
та хващам рейса, отивам качвам се в колата и като запалих ммммммммм мъркане, понеже ми е първ личен автомобил в началото направо си ме беше страх да я подкарам ама свикнах бързо, на какво ли не съм се качвал... после от Германия а до Франция при братчедката се завлекох,.. после към България и по пътя като, че ли се пристрастих, не искам сега да я продавам. Big Grin и ще си я карам 8)
и ще идвам на срещите Smile

http://www.share4mates.com/photos/

обичам си я
викам си с жената не се получи нещо, няма тръпка вече.... едни любовни мъки.... и с тоя градски да се возя, я да си взема колица,... гледам в интернет обяви (работата ми с интернет е свързана) и стигнах до MOBILE.DE от там се заглеждам по BMW 3ки... 5ци... ама нещо промоционална оферта не изпада, накрая фиксирам Volvo S80 и си викам брех, т'ва е голямо, пък ако не ми хареса го продавам,... оттам пратих един познат да го провери (колата беше в Германия) и той вика колата е супер. Аз му казвам капарирай я и идвам да и взимам, (тоя човек не го познавах лично, един общ познат ми даде неговия GSM там... та общо взето аз на пълно доверие отивам, и той на пълно доверие извади 600 Е за капаро..)
та хващам рейса, отивам качвам се в колата и като запалих ммммммммм мъркане, понеже ми е първ личен автомобил в началото направо си ме беше страх да я подкарам ама свикнах бързо, на какво ли не съм се качвал... после от Германия а до Франция при братчедката се завлекох,.. после към България и по пътя като, че ли се пристрастих, не искам сега да я продавам. Big Grin и ще си я карам 8)
и ще идвам на срещите Smile

http://www.share4mates.com/photos/

обичам си я
Е привет на всички ... Има ли още едно място за един ,който като види кръгчето със стрелката и козирува ? Smile
Познавам Волво и от вън и от вътре дето се вика .... Работил съм за тази марка 2 години ... Бях в тежката артилерия на Волво - камионите .... Незнам как се получи ... но има химия ... След това бях бях и на други места но НЕ ... Няма такава магия ... Нищо друго на колела не съществува за мен освен Волво ... Сега работя в застрахователна компания и ги гледам повече на снимки ... Скоро имах среща с един наш клиент и се метнах на влекача му .... няма такава тръпка ,като му врътнеш стартера и да чуеш как 13 000 кубика под теб "гризат винкел" Smile
А ми какво да обеснявам повече .... всички ме разбирате Smile
Поздрави на всички ...
Е,нека и аз дам своята история...та преди 6 години,когато семейната кола стана тясна за мен и другите членове,реших-ще си купя кола най-накрая имах пари колкото за евтина кола и купих много изгодно фолксваген джета,здрав автомобил с мощен мотор 110 кс,но глупави сотаджий се натресоха с 120км както беше паркирана и тя стана за скраб,а те за болница....застрахователите им платиха колата изцяло и с още малко пари взех рено 21 пак много на далавера,както се досещате обаче престоите в сервиза бяха много,скъпи и чести,стегнах го и го подарих на брат ми,който пък го продаде след година.Дошло беше време да си подаря колата от плаката в детските ни години,когато модела излезе на бял свят,а именно мазда 323 ф,червена с 136 кс...бегачка ама сериозна,за карачи какъвто принципно се водя особено след 2 те години по ралита из италия и европа....и да си дойдем на думата за волвото-през 2006год. ми омръзна след всеки по-дълъг път да ме боли кръста и да изпълзявам от ниската си мазда,освен това срещнах приятелката си и да сме живи и здрави-бъдеща съпруга и беше необходим нов по-сериозен автомобил,като човек докарал доста коли от европа имах известни връзки и ми бе предложено да се откажа от мерцедес 124 какъвто бях решил да купувам и да заложа на много по-изгодната оферта за кола с много повече екстри,а именно сегашното ми волво 850,2.0,20в,седан. Имах известни съмнения относно този автомобил,но месец след месец,км след км,убеден съм вече,че тази марка е много сериозна и само мерцедес,сааб и ауди от европейските марки се доближават до нея. Сега не искам да я сменя и сам изкл.доволен от тази си кола...1 ствената удовлетворила високите ми изисквания и нужди. Поздравявам и Вас за избора Ви.
Да кажа и аз Smile
Аз все още нямам Волво но се надявам в близко бъдеще да яхна такъв автомобил.
Преди да се кача на Волво В40 (благодарности на данго за "тест драйв-а" преди време), бях карал "легендата" Гoлф 3 TDI, Лагуна, Меган, Рено 19, Рено 21, Ford Мондео, Орион , Фиат Брава.... и настоящата ми АСТРА.
Обаче като настъпих газта на Волвото ...... всички други марки се изпариха.
Страшно ми хареса, ускорение, поведение на пътя(вървеше като залепено завоите) имах чувството че напълно контролирам автомобила...и не на последно място страхотни спирачки !!
...изобщо страхотна кола...като се прибави и прословутата безопасност при Волво...
Та както казах в близко бъдеще S60 D5 ... надявам се..много го искам....и се надявам, че когато искаш нещо много силно го получаваш...! Smile
П.С. Ако някой колега има желание да услужи с един тест драйв .. да се обади - бирите по default са от мен Wink
Митак, ако и ти си вземеш мечтаното S60, ше се окаже, че съм зарибил трима след мен да се влюбят и купят Волво... е това си е живо постижение... Big Grin Big Grin Big Grin
А за тест драйв, ще дойдеш на някоя от срещите и ще видиме кой ще склони да ни даде да направиме по едно пробно кръгче на неговата 60-тка, че и аз още не съм карал. Но за това ще се разберем допълнително... :wink:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21