Волво Клуб - България

Full Version: Писта Русе - 2009
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте. Дали някой от колегите от Русе и региона ще бъдат утре на втория кръг от пистовите гонки от БШТА?
Ако все пак някой ходи, нека да сподели впечатленията си.
Благодаря.
100Y0 Wrote:Здравейте. Дали някой от колегите от Русе и региона ще бъдат утре на втория кръг от пистовите гонки от БШТА?
Ако все пак някой ходи, нека да сподели впечатленията си.
Благодаря.

Абе що не вземете и да отидете До Русе.Те да не са забранена гранична зона.От 1 година никой не ги е навестявал.
Е само майора със следствената група... Big Grin Big Grin Big Grin
Аз съм там. :wink:
От тенировките днеска ми стана ясно че утре ще е много интересно :wink:
Сигурен съм, че ще е интересно, трябваше и аз да ходя, но посрещам брат ми ,жената е на работа, пък и имаме клубна среща в Казанлък, просто няма как Cry . От гонките в Русе излезе прословутото наименование на пистовия шампионат-Влакчето на ужасите :twisted: :wink: :twisted:
Впечатленията от вчера, без да ходя там са следните:
Писта Русе 2009, или ралито затвори цял един "европейски" град. Спряха да се движат автобуси и тролеи, обходните маршрути са или затворени или в ремонт, а малкото места от които може да минеш с кола са ад. Движението е метър за метър. Представи си по кварталната ти уличка да минават ТИР-ове. Все пак затварят път не само от републиканската пътна мрежа, а път който е международен и свързва Източна Европа с близкия изток. Малка трагедия. Грешки на управниците на града, разрешили ремонта на част от международното шосе да бъде започнат преди състезанията, които не са изненада, а традиционни всяка година. А и оголват града от полицаи, заети с това да се карат и да пазят малоумници от града и близките села, дошли не да гледат, а да се разхождат по пистата.
Така че в този дух на мисли, днес ще се опитам да се прибера от работа с прибежки, препълзявания, заобикаляне и кой знае колко гориво, за да заобиколя града през града. Да ти та.овам и състезанието, а уж го провеждат за добро. Не може едно състезание да блокира цял град. Някъде има грешка по веригата.
Такива са моите впечатления.
Поздрави!
Абе сега се връщам от пистата що годе стана интрига между Р.Дунев и Памуков , докато Дунев не отпадна, от което спечели Царски които го нямаше хич все пак втори от трима.Като чели Ладичките и хоби кара бяха най-интересни.А трафика е ужас .
lambi293 Wrote:Абе сега се връщам от пистата що годе стана интрига между Р.Дунев и Памуков , докато Дунев не отпадна, от което спечели Царски които го нямаше хич все пак втори от трима.Като чели Ладичките и хоби кара бяха най-интересни.А трафика е ужас .

Колега, може би имаш предвид Кольо Паунов, а не някой си Памуков/такъв няма/ :wink: Big Grin
Жалко за проблемите с трафика, но датите на състезанието са обявени още в края на миналата година и от местното ръководство трябваше да вземат адекватни мерки за обходни маршрути, а не сега да се ремонтират алтернативните за движение съседни улици.То всъщност състезанието трябваше да е миналия уикенд Cry :roll: :evil: Поздрави.
100Y0 Wrote:
lambi293 Wrote:Абе сега се връщам от пистата що годе стана интрига между Р.Дунев и Памуков , докато Дунев не отпадна, от което спечели Царски които го нямаше хич все пак втори от трима.Като чели Ладичките и хоби кара бяха най-интересни.А трафика е ужас .

Колега, може би имаш предвид Кольо Паунов, а не някой си Памуков/такъв няма/ :wink: Big Grin
Жалко за проблемите с трафика, но датите на състезанието са обявени още в края на миналата година и от местното ръководство трябваше да вземат адекватни мерки за обходни маршрути, а не сега да се ремонтират алтернативните за движение съседни улици.То всъщност състезанието трябваше да е миналия уикенд Cry :roll: :evil: Поздрави.
Николай Паунов се казва пилота а отосно Румен Дунев при битката с Паунов излезе от тресето и имаше близка среща с креипътен стилб. :wink:
Много тешка катастрофа е участвал Милен Христов (Русе) с лада <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.motorsport.bg/track/news/2009-05-10-17-57-00.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.motorsport.bg/track/news/200 ... 57-00.html</a><!-- m -->
до колкото знам Милен е добре :wink: