Волво Клуб - България

Full Version: Тениски
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги! Да попитам какво стана с клубните тениски, че нещо съм нетърпелив да се размотавам с тениската си Big Grin
n0_m0r3_pa1n Wrote:Здравейте колеги! Да попитам какво стана с клубните тениски, че нещо съм нетърпелив да се размотавам с тениската си Big Grin
И аз така ?????????????????????????????????????????????
mecheto Wrote:
n0_m0r3_pa1n Wrote:Здравейте колеги! Да попитам какво стана с клубните тениски, че нещо съм нетърпелив да се размотавам с тениската си Big Grin
И аз така ?????????????????????????????????????????????
- Еме .
Аз моите не съм ги платил още :oops: (бях малко командировка и нямаше как).Онзи ден званях и на 2 телефона които Willie ми ги даде,но никой не ми отговори,минах през магазина и той не работеше :roll: .Утре пак ще званя и ще мина през магазина и се надявам да имам късмет този пък Big Grin
в Обзор се раздаваха на килограм, кой платил кой не платил няма значение, важното е да е заграбил Big Grin Big Grin
А аз след като платих и нямах възможност да дойда и съм от град Пещера..духам супата ? хаххаа
n0_m0r3_pa1n Wrote:А аз след като платих и нямах възможност да дойда и съм от град Пещера..духам супата ? хаххаа

по скоро пиеш една студена водичка, че настанаха вече жегите Big Grin Big Grin Big Grin
Еех ама си забавен метълю...
Willie, благодаря ти! С най-голямо удоволствие бих дошъл ама тогава ми е матурата по български.ахаха Всъщност ще видя, Пловдив не ми е познат много, но ако е следобяд срещата, мога да се опитам Wink
тениските ги изядохме още на Обзор предивид настаналия глад :roll: :roll: :roll: алкохолен Smile
обаче колегата от Пещера да заповяда тъкмо повод да ни дойде на гости
бай метъле аз предлагам да рекетираме кака вили и да и вземем тениските и после да ги продаваме за по каса бира и кило всински мезенца :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
приема се Big Grin
Pages: 1 2