Волво Клуб - България

Full Version: чрд на хамлет
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
честито Пламка, да си жив и здрав и твоите девойки много да те радват. Все така добър и всеотдаен както с приятелите, така и към марката и форума Big Grin
и дано този път да няма проблем с ас/дс. много да се изкефите на шоуто :lol:

наздраве и весел празник!
Честит Рожден Ден и от мен!Жив и здрав най-важното пък другото все ще го оправиш някак си Big Grin
Честито и от мен, Пламене!

Жив и здрав да си, както ти, така и цялото семейство. Много бира рок и Волво.... :drinkers: :headbang: :iroc: :occasion4: :occasion6:
Честит рожден ден и от мен. С благодарност, за това, което си направил и ще направиш за в бъдеще за форума и за всички нас и с пожелание за лично щастие и професионални успехи :occasion4: и наздраве ::beer::
Ч Р Д и от мен :occasion4: ::beer:: ,
да си жив и здрав ти и цялото семейство ,
както и да продължиш да притежаваш
това европейско спокойствие от висок клас Smile
Честит Рожден Ден и от мен Пламене! :occasion7:

Жив и здрав бъди ти и всички около теб!
Не брой свещичките, а се опитвай да задържиш пламъка все така запален и в душата и сърцето! :occasion6:

Хубав и весел празник и Наздраве! ::beer::

Събин
ЧРД!!! Много здраве, щастие, успехи на цялото семейство! Все така да ни радвате с посещенията си, страхотни приятели! И аз искам да благодаря за всичко, което правиш за форума и сайта. Наздраве и до скоро Wink :occasion4: :occasion5: :occasion6:
Честит рожден ден и от мен .
Желая ти здраве щастие късмет много радост и каквото още се сетиш . Smile
Честито и от Нас Пламене :occasion4: :occasion1: :occasion6: :occasion9: :occasion7:
С пожелания за здраве,щастие и късмет!!! :occasion5:

Дани и Кире ООД
ЧРД, Пламене!

:occasion4:

Дано в далечния виртуал на купона, който се вихри в твоя чест...
с българските мискинлъци и добри пожелания оттук -
поне малко да сгорещим и разнообразим веселбата ти!

Желая ти реално здраве и успехи,
виртуално спретнати доспехи
разбира се мечтите ти - сбъднати като потоп,
а нежеланите неща - завързани и закопани във вързоп!


От нас остава още виртуалното:

НАЗДРАВЕ!
Pages: 1 2 3