Волво Клуб - България

Full Version: Уникална оферта от Мото-Пфое-ОТГОВОР
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Извинявам се , че пускам нова тема , НО темата с "уникалното"предложение от Мото е заключена !
За тези който не могат да си позволят да закарат автомобила си в сервиза или за тези който не искат да се разделят с 79,92 лв. в Бриколаж има едни спрейчета за климатични инсталаций на цена 14,00 лв. - за десет минути си правите почистването и дезинфекцирането . Спрея стига за две употреби . Изпитано !
:ctf:
Mihov Wrote:Извинявам се , че пускам нова тема , НО темата с "уникалното"предложение от Мото е заключена !
За тези който не могат да си позволят да закарат автомобила си в сервиза или за тези който не искат да се разделят с 79,92 лв. в Бриколаж има едни спрейчета за климатични инсталаций на цена 14,00 лв. - за десет минути си правите почистването и дезинфекцирането . Спрея стига за две употреби . Изпитано !
:ctf:
Къде точно се впръскват въпросните спрейове? Не знам откъде климатикът засмуква въздух, за да го вкара в купето. Затова питам.
Отвора през който вентилатора засмуква въздух се намира под дясната чистачка - в пространството между стъклото и капака . Махат се пласмасите и .. е там , ама е малко скрит ... Също така се пръска във всички отвори вътре в купето вкл.и отворите под предните седалки и в краката на пътниците отпред .
На жена ми родата са Михови.Извинявай за въпроса но за какво е този спрей.Ако е за миризми от климатика аз имах доста дъхав проблем,но си смених поленовия филтър и всичко спря.Но сигурно ще взема подобно нещо за профилактика.Можеш ли да пишеш точното име на спрея?
cadillac Ехе , да не излезем роднини накрая ! Big Grin Сори , ама не помня името на спрейа . Питай и в магазините за автоаксесоари . Преди седмица с един колега си направихме профилактика с един такъв спрей,и цената му е била около 7,00 лева . И той свърши добра работа и сега не усещам миризмата на "гнилоч".
От кой край е жена ти ?
а който неможе да намери филтъра на 940, случайно да знаете каде е или просто няма защото никъде не видях.

Ина4е спрея става и аз съм пробвал.
Mihov Wrote:темата с "уникалното"предложение от Мото е заключена !

...и продължава да е заключена , да не би да е Платено съобщение ?
Дай ми линк към темата, че нещо не я намирам и ще видя защо е заключена!

П.П. А тази тема защо е в раздел Дизел?
Предполагам си е платено съобщение или по-скоро там по споразуменията. Иначе доколкото знам тази процедура в сервиз не се прави със спрейче, ами със сонда и при всеки климатикджия ( Big Grin ) цената ще е подобна на тази в МП :wink: Всеки си преценява, за какво да си дава парите
dango_ Wrote:Дай ми линк към темата, че нещо не я намирам и ще видя защо е заключена!

П.П. А тази тема защо е в раздел Дизел?

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=8903" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=26&t=8903</a><!-- l -->

Извинявам се , че съм я пуснал в раздел ДИЗЕЛ , ама на мен ми излиза над всеки раздел като втора и постоянна тема . Ако можех щях да си пусна отговора в темата за Мото , ама не става заключена е един вид "това е решението " а не е така - споделих опита си - нали затова е форума ...
Pages: 1 2