Волво Клуб - България

Full Version: моля дайте сьвет
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
цялата дясна редица мигачи ми свети постоянно ако някои знае защо става така моля да пише благодаря предварително колата е 460
Релето на мигачите ти е залепнало
[quote="camelator"]цялата дясна редица мигачи ми свети постоянно ако някои знае защо става така моля да пише благодаря предварително колата е 460[/quot

може и от алармата да е.
маи е от алармата защото смених релетата и става така само като я пускам.какво трябва да направя
Вържи едно реле между алармата и мигачите. Най-вероятно имаш 2 диода свързани заедно към жица откъм алармата, а от другата им страна съответно към ляв и десен мигач. Та на тяхно място слагаш реле.
намери диодите и ги смени,защото най вероятно от полупроводници са станали проводници/пробили са/ и ако алармата е от еФтините-смени и релетата -в схемата нищо не сменяи и не променяй
много благодаря утре ще пробвам дано стане
terorist Wrote:намери диодите и ги смени,защото най вероятно от полупроводници са станали проводници/пробили са/ и ако алармата е от еФтините-смени и релетата -в схемата нищо не сменяи и не променяй

При мен, последните диоди които сложих май бяха 15 ампера, което не им пречеше да прегряват. Явно проблема е в алармата. След това вързах едно реле след алармата и махнах диодите и вече година и нещо не ми го е правила тоя номер.
алармата ми е капсолована и не стигам до диодите а и незнам кои са кабелите кьм мигачите даите друг сьвет благодаря
Диодите не са вътре. Трябва да проследиш съответната жица от алармата, която води към тях. Може и направо да я отрежеш. Голяма работа като не мига, когато се задейства алармата.
Pages: 1 2