Волво Клуб - България

Full Version: Вибрация
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги ,
Относно вибрациите които се получават при обороти 1600-1800 на двигателя на Волво 460 1.7! 1992г., независимо от това дали е в движение или на място и се усещат най-силно върху волана .При мен се оказа от заден тампон на двигателя с каталожен номер 3446075 според скан-тех . Срещу близо 110 лв. от Форд- мото фое и около 2часа работа си отстратних проблема .
Надявам се да съм бил полезен .
Диян Дучев
Здравейте колеги ,
Относно вибрациите които се получават при обороти 1600-1800 на двигателя на Волво 460 1.7! 1992г., независимо от това дали е в движение или на място и се усещат най-силно върху волана .При мен се оказа от заден тампон на двигателя с каталожен номер 3446075 според скан-тех . Срещу близо 110 лв. от Форд- мото фое и около 2часа работа си отстратних проблема .
Надявам се да съм бил полезен .
Диян Дучев
А колко пари е тампона?
А колко пари е тампона?
Efri 740 Wrote:А колко пари е тампона?

Часта е купена от София новия сервез на Форд май че в Младост не знам точно къде е това. Мой приятел мия донесе а цената е 113 лв толкова ми казаха по телефона и толкова дадох.
Efri 740 Wrote:А колко пари е тампона?

Часта е купена от София новия сервез на Форд май че в Младост не знам точно къде е това. Мой приятел мия донесе а цената е 113 лв толкова ми казаха по телефона и толкова дадох.
Така. До тук забрах за тампон 113лв. и 110лв.труд.
Така. До тук забрах за тампон 113лв. и 110лв.труд.
Абе , скъпи са им частите , но има едно нещо

Веднъж направи ли се едно Volvo , втори път не се пипа.
Абе , скъпи са им частите , но има едно нещо

Веднъж направи ли се едно Volvo , втори път не се пипа.
Pages: 1 2