Волво Клуб - България

Full Version: На ново в Клуба
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Преди седмица си купих количка Smile Volvo v40 2004 godina TD 115 коня. след някое време ще кача снимки Smile
Много и се радвам-като малко детенце ми е Smile обикалях много преди да се спра точно на нея.
Първо мислех, да си купя S/V 40 ,после S 80/60, нагледах се на много коли-блъскани , сменяни волани от дясно-сложени от ляво...и какви ли не неща....накрая като я видях тази...се влюбих в нея и айде Smile вече е моя.
Купих я от Дупница-да се надяваме,че противно на всички мнения за този град и най-вече за колите продавани там,всичко ще ОК.
Честито от мен. Пожелавам безаварийно пътуване и пълноценно да се наслаждаваш на новата придобивка.
Честито много добре изглежда Волвака. Да го караш с кеф и никога да не те предава. Smile
Честито, бива я красавицата! Цвета е страхотен, дебнех преди едно S40 със същия, но ме изпревариха Wink !
Честита придобивка. Милион безаварийни километри да й навъртиш!

А защо ни лиши вчера от радостта да й се порадваме лично?

Сега трябва цял месец да те чакаме пред НИМ...
Честито!! Много безаварийни километри, и да й се радваш без да ти омръзва :wink:
Благодаря ви за пожеланията Smile и на следващата среща съм на линия със слънчицето ми SmileSmileSmile ама много си ми е хубавка пу-пу да не ми е уроки Tongue
Много готина кола, Браво. Карал съм S40 с дизеловия 115 коня мотор, доста пъргава страхотна е ! Да ти е честита Smile
Благодаря ви много и за сега мога да кажа само едно... абе и в Дупница можело да се купи уникат...
Колата наистина върви много и харчи малко...абе огън е Smile
Вече мнението ми за дизелите(печки) е обърнато на 100% с главата надолу...егати дизела-егати безшумния самолет...
Цецо, честита придобивка и със здраве си я караш!
Появи се на среща, та и ние да видим красавицата!